Dodaj i wypromuj swoją stronę!

  Serwis kochających psy i szczenięta.

Serwis kochających psy i szczenięta. Szczenięta.pl to miejsce la ludzi kochających psy. Serwis umożliwia wymianę doświadczeń, nawiązywanie nowych znajomości, udostępnia artykuły tematyczne, forum o psach. W części funkcjonalnej znajdują się rozbudowane ogłoszenia hodowlane: sprzedam szczeniaki, reproduktory i inne kategorie. Dość atrakcyjna jest część rozrywkowa włączając w to galerie fotek Pupili i filmy o psach.

Premium
www.szczenieta.pl | Szczegóły | wizyty : 2 | Głosuj >> Liczba głosów : 1

  • Kanał RSS : Wystawy psów rasowych : Wystawy psów rasowych

  • Krajowa Wystawa 8 Grupy FCI Sopot 2012r. - 08-07-2011
    Nazwa: Krajowa Wystawa 8 Grupy FCI Sopot 2012r.
    Lokalizacja: Sopot - Tory Wy?cigów Konnych w Sopocie - ul. Polna 1
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 12 08 2012 09:00 - 12 08 2012 17:00
    Opis: Termin przyjmowania zg?osze? - Deadline of entries
    25.07.2012r.

    Planowana obsada s?dziowska - Judges

    Ma?gorzata Lorenc (PL)
          Labrador Retriever
     
    Renata Niklasiewicz (PL)
          Golden Retriver
     
    Liam Moran (IRL)
           pozosta?e rasy (other breeds)

    Obsada s?dziowska mo?e ulec zmianie.

    Konkurencje fina?owe / Finals:

      Najpi?kniejsze Baby / Baby Best in Show - Renata Niklasiewicz (PL)
      Najpi?kniejsze Szczeni? / Puppy Best in Show - Renata Niklasiewicz (PL)
      Najpi?kniejszy Junior / Junior Best in Show - Ma?gorzata Lorenc (PL)
      Najpi?kniejszy Weteran / Veteran Best in Show - Renata Niklasiewicz (PL)
      Najlepsza Para / Best Brace - Ma?gorzata Lorenc (PL)
      Najlepsza Grupa Hodowlana / Best Breeders Group - Ma?gorzata Lorenc (PL)
      Best in Show - Liam Moran (IRL)

    *dok?adna godz. rozpocz?cia i zako?czenia wystawy nie zosta?a podana,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.

  • Mi?dzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Sopocie 2012r. - 08-07-2011
    Nazwa: Mi?dzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Sopocie 2012r.
    Lokalizacja: Sopot - Tory Wy?cigów Konnych w Sopocie - ul. Polna 1
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 11 08 2012 09:00 - 12 08 2012 17:00
    Opis: Termin przyjmowania zg?osze? - Deadline of entries
    25.07.2012r.

    S?dziowanie grup / Division of groups

    11.08.2012 (sobota/Saturday) - grupy/groups: 1, 3, 4, 5, 7, 8
    12.08.2012 (niedziela/Sunday) - grupy/groups: 2, 6, 9, 10

    FCI 1
    sobota
    (Saturday) Manola Poggesi (I)
    Bearded Collie
    Border Collie
    Owczarek australijski ? Kelpie (Australian Kelpie)
    Owczarek australijski ? typ ameryka?ski (Australian Shepherd)
    Welsh Corgi
    Grzegorz Robak (PL)
    Bergamasco
    Ceskoslovenský Vlcak
    Czuwacz s?owacki (Slovakian Chuvach)
    Kuvasz
    Maremmano-Abruzzese
    Owczarek chorwacki (Croatian Sheepdog)
    Owczarek pirenejski (Pyrenean Sheepdog)
    Owczarek portugalski (Portuguese Sheepdog)
    Owczarek szetlandzki (Shetland Sheepdog)
    Owczarek szkocki d?ugow?osy (Collie Rough)
    Owczarek szkocki krótkow?osy (Collie Smooth)
    Owczarek z Majorki (Majorca Shepherd Dog)
    Saarlooswolfhond
    Schapendoes
    Andrzej St?pi?ski (PL)
    Australian Cattle Dog
    Bia?y owczarek szwajcarski (White Swiss Shepherd Dog)
    Bouvier des Flandres
    Ciobanesc Romanesc Carpatin
    Ciobanesc Romanesc Mioritic
    Komondor
    Mudi
    Owczarek belgijski (Belgian Shepherd Dog)-
    Owczarek francuski ? Beauceron (Berger de Beauce)
    Owczarek francuski ? Briard (Briard)
    Owczarek holenderski (Dutch Shepherd Dog)
    Owczarek katalo?ski (Catalan Sheepdog)
    Owczarek pikardyjski (Berger Picard)
    Owczarek po?udnioworosyjski ? Ju?ak (South Russian Shepherd Dog)
    Owczarek portugalski (Portuguese Sheepdog)
    Owczarek staroangielski ? Bobtail (Old English Sheepdog ? Bobtail)
    Puli
    Pumi
    Schipperke
    pozosta?e rasy (other breeds)
    Andrzej Kot (PL)
    Polski owczarek nizinny (Polish Lowland Sheepdog)
    Polski owczarek podhala?ski (Tatra Shepherd Dog)
    Zbigniew Milewski (PL)
    Owczarek niemiecki (German Shepherd Dog)


    FCI 2
    niedziela
    (Sunday) Eugeny Kuplyauskas (RUS)
    Boerboel
    Broholmer
    Bullmastiff
    Cimarrón Uruguayo
    Dog niemiecki (Great Dane)
    Dogue de Bordeaux
    Fila Brasileiro
    pozosta?e rasy (other breeds)
    Anna Rogowska (PL)
    Czarny terier rosyjski (Russian Black Terrier)
    Rottweiler
    Sznaucer olbrzym (Giant Schnauzer)
    El?bieta Chwalibóg (PL)
    Anatolian Shepherd Dog
    Doberman (Dobermann)
    Dog z Majorki (Majorca Mastiff)
    Hollandse Smoushond
    Owczarek kaukaski (Caucasian Shepherd Dog)
    Pinczer miniaturowy (Miniature Pinscher)
    Pinczer ?redni (Pinscher)
    Anna Bogucka (PL)
    Bokser (German Boxer)
    Mastif angielski (Mastiff)
    Mastif neapolita?ski (Neapolitan Mastiff)
    Shar Pei
    Tosa
    Andrzej St?pi?ski (PL)
    Buldog angielski (Bulldog)
    Cane Corso Italiano
    Dog argenty?ski (Dogo Argentino)
    Dog kanaryjski (Dogo Canario)
    Jan Gajewski (PL)
    Bernardyn (Saint Bernard Dog)
    Cao da Serra da Estrela
    Hovawart
    Kraski Ovcar
    Leonberger
    Owczarek ?rodkowoazjatycki (Central Asia Shepherd Dog)
    Renata Petkeviciene (LT)
    Sznaucer miniaturowy (Miniature Schnauzer)
    Sznaucer ?redni (Schnauzer)
    Andrzej Kot (PL)
    Aidi
    Landseer
    Mastif hiszpa?ski (Spanish Mastiff)
    Mastif pirenejski (Pyrenean Mastiff)
    Mastif tybeta?ski (Tibetan Mastiff)
    Nowofundland (Newfoundland)
    Pirenejski pies górski (Pyrenean Mountain Dog)
    Sarplaninac
    pozosta?e molosy typu górskiego (other molossoid breeds - mountain type)
    Ma?gorzata Ha?as (PL)
    Appenzeller (Appenzell cattle dog)
    Berne?ski pies pasterski (Bernese mountain dog)
    Du?y szwajcarski pies pasterski (Great swiss mountain dog)
    Entlebucher Sennenhund


    FCI 3
    sobota
    (Saturday) Hanne Laine Jensen (DK)
    Foksterier krótkow?osy (Fox Terrier Smooth)
    Foksterier szorstkow?osy (Fox Terrier Wire)
    Sealyham Terrier
    Skye Terrier
    Terier czeski (Cesky Terrier)
    Terier szkocki (Scottish Terrier)
    West Highland White Terrier
    El?bieta Chwalibóg (PL)
    Australian Silky Terrier
    Terier irlandzki (Irish Terrier)
    Yorkshire Terrier - suki/female
    pozosta?e rasy (other breeds)
    Jacques Le Magnan (F)
    Yorkshire Terrier - psy/male + BOB
    Jan Gajewski (PL)
    Airedale Terrier
    Bedlington Terrier
    Border Terrier
    Cairn Terrier
    Dandie Dinmont Terrier
    Irish Soft Coated Wheaten Terrier
    Kerry Blue Terrier
    Lakeland Terrier
    Manchester Terrier
    Niemiecki terier my?liwski (German Hunting Terrier)
    Norfolk Terrier
    Norwich Terrier
    Terier walijski (Welsh Terrier)
    Eugeny Kuplyauskas (RUS)
    American Staffordshire Terrier
    Jack Russell Terrier
    Parson Russell Terrier
    Terier australijski (Australian Terrier)
    Andrzej Ka?mierski (PL)
    Bulterier (Bull Terrier)
    Bulterier miniaturowy (Miniature Bull Terrier)
    Staffordshire Bull Terrier


    FCI 4
    sobota
    (Saturday) Anna Rogowska (PL)


    FCI 5
    sobota
    (Saturday) Renata Petkeviciene (LT)
    Akita
    Akita ameryka?ska (American Akita)
    Basenji
    Hokkaido
    Karelski pies na nied?wiedzie (Karelian Bear Dog)
    ?ajki
    Pies grenlandzki (Greenland Dog)
    Shiba
    Szpic miniaturowy (Pomeranian)
    Szpic du?y, ?redni, ma?y (Giant, Medium size, Miniature Spitz)
    Szpic wilczy (Wolfspitz / Keeshond)
    Lenka Frncová (CZ)
    Alaskan Malamute
    Chow Chow
    Eurasier
    pozosta?e rasy (other breeds)
    Jelena Kruus (EST)
    Samoyed
    Siberian Husky


    FCI 6
    niedziela
    (Sunday) Anne-Marit Olsen (N)
    Alpejski go?czy krótkono?ny (Alpine Dachsbracke)
    Basset Hound
    Go?czy Schillera
    Ogar polski (Polish Hound)
    Petit Basset Griffon Vendeen
    Posokowiec bawarski (Bavarian Mountain Scenthound)
    Posokowiec hanowerski (Hanoverian Scenthound)
    Lenka Frncová (CZ)
    Bloodhound
    Go?cze szwajcarskie (Swiss Hounds)
    Go?czy polski (Polish Hunting Dog)
    Go?czy s?owacki (Slovakian Hound)
    Rhodesian Ridgeback
    pozosta?e rasy (other breeds)
    Jelena Kruus (EST)
    Beagle
    Dalmaty?czyk (Dalmatian)


    FCI 7
    sobota
    (Saturday) Andrzej Brabletz (PL)


    FCI 8
    sobota
    (Saturday) Liam Moran (IRL)
    Golden Retriever
    Renata Niklasiewicz (PL)
    Labrador Retriever
    Ma?gorzata Lorenc (PL)
    pozosta?e rasy (other breeds)


    FCI 9
    niedziela
    (Sunday) Grzegorz Robak (PL)
    Chin japo?ski ((Japanese Chin)
    Lhasa Apso
    Peki?czyk (Pekingese)
    Shih Tzu
    Spaniel tybet?ski (Tibetan Spaniel)
    Terier tybeta?ski (Tibetan Terrier)
    Andrzej Ka?mierski (PL)
    Cavalier King Charles Spaniel
    King Charles Spaniel
    Malta?czyk (Maltese)
    El?bieta Junikiewicz (PL)
    Bolo?czyk (Bolognese)
    Cotton de Tulear
    Hawa?czyk (Havanese)
    Lwi piesek
    pudle (Poodle)
    Iwona Madziarska (PL)
    Boston Terrier
    Buldog francuski (French Bulldog)
    Hanne Laine Jensen (DK)
    Bichon Frise
    Chi?ski grzywacz (Chinese Crested Dog)
    Papillon
    Phalene
    Jacques Le Magnan (F)
    Brabantczyk (Small Brabant Griffon)
    gryfoniki (Griffons)
    Mops (Pug)
    Manola Poggesi (I)
    Chihuahua
    Rosyjski toy (Russian Toy)


    FCI 10
    niedziela
    (Sunday) Andrzej Brabletz (PL)

    M?ody Prezenter
    Sobota (Saturday) - Magdalena Koz?owska (PL)
    Niedziela (Sunday) - Ladislav Frnco (CZ)


    Konkurencje fina?owe / Final Competition:
    Sobota / Saturday
    M?ody Prezenter - Zwyci?zca Dnia - Magdalena Koz?owska (PL)
    Najpi?kniejsze Baby / Best Baby - Ma?gorzata Lorenc (PL)
    Najpi?kniejsze Szczeni? / Best Puppy - Anna Rogowska (PL)
    Najpi?kniejszy Junior / Best Junior - El?bieta Chwalibóg (PL)
    Najpi?kniejszy Weteran / Best Veteran - Grzegorz Robak (PL)
    Najlepsza Para / Best Couple - Ma?gorzata Lorenc (PL)
    Najlepsza Grupa Hodowlana / Best Breeding Group - Magdalena Koz?owska (PL)
    Zwyci?zca Grupy / Best of Group 1 - Eugeny Kuplyauskas (RUS)
    Zwyci?zca Grupy / Best of Group 3 - Hanne Laine Jensen (DK)
    Zwyci?zca Grupy / Best of Group 4 - Anne-Marit Olsen (N)
    Zwyci?zca Grupy / Best of Group 5 - Lenka Frncová (CZ)
    Zwyci?zca Grupy / Best of Group 7 - Jelena Kruus (EST)
    Zwyci?zca Grupy / Best of Group 8 - Liam Moran (IRL)
    Niedziela / Sunday
    M?ody Prezenter - Zwyci?zca Dnia - Ladislav Frnco (CZ)
    Najpi?kniejsze Baby / Best Baby - Ma?gorzata Ha?as (PL)
    Najpi?kniejsze Szczeni? / Best Puppy - Andrzej Brabletz (PL)
    Najpi?kniejszy Junior / Best Junior - Andrzej St?pi?ski (PL)
    Najpi?kniejszy Weteran / Best Veteran - El?bieta Junikiewicz (PL)
    Najpi?kniejszy Pies Rasy Polskiej / Best Polish Breed - Andrzej Kot (PL)
    Najlepsza Para / Best Couple - Anna Bogucka (PL)
    Najlepsza Grupa Hodowlana / Best Breeding Group - Jan Gajewski (PL)
    Zwyci?zca Grupy / Best of Group 2 - Renata Petkeviciene (LT)
    Zwyci?zca Grupy / Best of Group 6 - Jacques Le Magnan (F)
    Zwyci?zca Grupy / Best of Group 9 - Manola Poggesi (I)
    Zwyci?zca Grupy / Best of Group 10 - Andrzej Ka?mierski (PL)
    Best in Show - Eugeny Kuplyauskas (RUS)


    *dok?adna godz. rozpocz?cia i zako?czenia wystawy nie zosta?a podana,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.

  • Krajowa Wystawa Beagle Sopot 2012r. - 08-07-2011
    Nazwa: Krajowa Wystawa Beagle Sopot 2012r.
    Lokalizacja: Sopot - Tory Wy?cigów Konnych w Sopocie - ul. Polna 1
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 11 08 2012 09:00 - 11 08 2012 17:00
    Opis: Termin przyjmowania zg?osze? - Deadline of entries
    25.07.2012r.

    Planowana obsada s?dziowska - Judges

    Anne-Marit Olsen (N)

    Obsada s?dziowska mo?e ulec zmianie.


    Po wystawie zaplanowano BEAGLE GRILL, który odb?dzie si? na terenie ringu.

    *dok?adna godz. rozpocz?cia i zako?czenia wystawy nie zosta?a podana,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.

  • XLV Tatrza?ska Wystawa Psów Rasowych - 29-05-2010
    Nazwa: XLV Tatrza?ska Wystawa Psów Rasowych
    Lokalizacja: Ko?cielisko - Kiry - Stadion Biathlonowy - Kiry
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 05 08 2012 10:00 - 05 08 2012 16:00
    Opis: Termin przyjmowania zg?osze?:
    24. 07.2012r.

    Obsada S?dziowska:

    Grupa I FCI:
    Zbigniew Szcze?niak - owczarek niemiecki.
    Tomasz Borkowski - owczarek podhala?ski, polski owczarek nizinny, owczarek francuski Briard.
    Vladimir Piskay - bia?y owczarek szwajcarski, ceskoslovensky vlcak, owczarek australijski, owczarek szetlandzki.
    Barbara Larska - pozosta?e rasy gr. I.

    Grupa II FCI:
    Viera Staviarska - bernardyny, bullmastiff, dog argenty?ski, dogue de bordeaux, owczarek kaukaski, owczarek ?rodkowoazjatycki, czarny terier rosyjski, doberman.
    Iwona Magdziarska - boksery.
    Galina Zhuk - rottweiler, berne?ski pies pasterski
    Joanna Szczepa?ska - Korpetta - sznaucery, pinczery.
    Vladimir Piskay - Appenzeiler, Buldog angielski, Pirenejski pies górski, Cane Corso.
    Sebastian Harnik - du?y szwajcarski pies pasterski, entlebucher, pozosta?e molosowate.

    Grupa III FCI:
    Viva Maria Soleckyj - Szpunar - Deutscher Jagdterrier, Border Terrier, Irish Glen of Imaal Terrier, Ceský Teriér (Terier czeski) (Cesky Terier), Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Australian Silky Terier, Terrier Brasileiro (Terier brazylijski) Brazilian Terier, Nihon Teria (Terier japo?ski) Japanese Terrier, Manchester Terrier, English Toy Terrier, Fox Terrier - Smooth, Fox Terrier - Wire, Parson Russel Terrier.
    Galina Zhuk - American Staffordshire Terrier, Bull Terrier (Bulterier), Miniature Bull Terrier (Bulterier miniaturowy), Staffordshire Bull Terrier, Jack Russel Terrier.
    Joanna Szczepa?ska - Korpetta - Cairn Terrier, Scottish Terrier (Terier szkocki), Dandie Dinmont Terrier, West Highland White Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier, Australian Terrier (Terier australijski).
    Ma?gorzata Supronowicz - Airedale Terrier, Irish Terrier (Terier irlandzki), Welsh Terrier (Terier walijski), Lakeland Terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier,Kerry Blue Terrier, Bedlington Terrier, Yorkshire Terrier.

    Grupa IV FCI:
    Vladimir Piskay - ca?a grupa.

    Grupa V FCI:
    Izabella Krasowska - Salamon - ca?a grupa.

    Grupa VI FCI:
    Barbara Larska - ca?a grupa (bez beagle).
    Aleksander Skrzy?ski - beagle.

    Grupa VII FCI:
    Aleksander Skrzy?ski - ca?a grupa.

    Grupa VIII FCI:
    Aleksander Skrzy?ski - golden retriever.
    Stanis?aw Firlik - pozosta?e rasy.

    Grupa IX FCI:
    Iwona Magdziarska - mops, boston terrier, buldog francuski.
    Anna Rogowska - branantczyk, cavalier king charles spaniel, chihuahua d?ugow?osy i krótkow?osy, gryfoniki, lhasa apso, malta?czyk, rosyjski toy, bolo?czyki, pozosta?e rasy gr. IX.
    El?bieta Junikiewicz - bichon frise, pudle, spaniel kontynentalny miniaturowy.

    Grupa X FCI:
    Tomasz Borkowski - ca?a grupa.

    Rasy nieuznane przez FCI:
    Vladimir Piskay.

    M?ody prezenter:
    Viera Staviarska

    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.

  • IV Krajowa Wystawa Psów My?liwskich, Legnickie Pole 2012r. - 29-05-2010
    Nazwa: IV Krajowa Wystawa Psów My?liwskich, Legnickie Pole 2012r.
    Lokalizacja: Legnica - Stadion Sportowy - ul. K.D. Asama
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 05 08 2012 10:00 - 05 08 2012 17:00
    Opis: Termin przyjmowania zg?osze?:
    24.07.2012r.

    Obsada s?dziowska:
    A. Nowak-Patyniak (Polska)
    gr. III (sekcja 1-teriery du?e i ?rednie/wysokono?ne, sekcja 2-teriery ma?e/niskono?ne)

    S. Seymour (Australia/UK - hodowca Beagli oraz Fox Terrierów Szorstkow?osych, ocenia? min.: fina? wyborów Junior Handling podczas Crufts 2005)
    gr. IV
    gr. VI - Basset Hound, Beagle, Rhodesian Ridgeback
    Junior Handling

    G. Weron (Polska)
    gr. V (sekcja 2- pó?nocne psy my?liwskie, sekcja 7 - rasy pierwotne my?liwskie, sekcja 8 - psy my?liwskie z pr?g? na grzbiecie);
    gr. VI - pozosta?e rasy (bez dalmaty?czyków)

    A. Pulikowska-Klimonda (Polska)
    gr. VIII

    T. Chwalny (Polska)
    gr. VII
    gr. X


    Konkurencje Fina?owe:
    M?ody Prezenter - S. Seymour
    Najpi?kniejsze Baby (BIS Baby)- A. Pulikowska- Klimonda
    Najpi?kniejsze Szczeni? (BIS Puppy)- S. Seymour
    Najpi?kniejszy Junior (BIS Junior)- G. Weron
    Najpi?kniejszy Weteran (BIS Veteran)- T. Chwalny
    Najpi?kniejszy Pies Ras Polskich (Best of Polish Breeds) ?- G. Weron
    Najpi?kniejszy Pies U?ytkowy (Best Working Dog)- T. Chwalny
    Najlepsza Para Hodowlana (Best Brace)- A. Pulikowska- Klimonda
    Najlepsza Grupa Hodowlana (Best Breeders Group) ? A. Nowak-Patyniak
    Zwyci?zcy grup
    Gr. III- A. Nowak-Patyniak
    Gr. IV- S. Seymour
    Gr. V- G. Weron
    Gr. VI- G. Weron
    Gr. VII ? T. Chwalny
    Gr. VIII-A. Pulikowska- Klimonda
    Gr. X -T. Chwalny
    Best In Show- S. Seymour


    *dok?adna godz. zako?czenia wystawy nie zosta?a podana,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.

  • XXXV Jubileuszowa Kaszubska Wystawa Psów Rasowych - 06-07-2011
    Nazwa: XXXV Jubileuszowa Kaszubska Wystawa Psów Rasowych
    Lokalizacja: Chojnice - Centrum Park Chojnice - ul. Huberta Wagnera 1
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 05 08 2012 09:00 - 05 08 2012 17:00
    Opis:

    Termin przyjmowania zg?osze? - Deadline of entries
    24.07.2012


    Planowana obsada s?dziowska - Judges

    FCI 1 Waldemar Kosmalski (PL)
        owczarki niemieckie
    Jerzy Olszewski (PL)
        psy pasterskie
     
    FCI 2 Zbigniew Gilarski (PL)
        pinczery, sznaucery
    Jan Gajewski (PL)
        molosy
    Ma?gorzata Ha?as (PL)
         molosy
    Jadwiga Niciewicz (PL)
        molosy 
     
    FCI 3 Andrzej P?awi?ski (PL)
         Yorkshire Terrier
    Jaros?aw Grunt (PL)
         pozosta?e rasy 
     
    FCI 4 Marta Pietrzak (PL) 
     
    FCI 5 Aleksander Waszkowski (PL) 
     
    FCI 6 Jan Sochalski (PL) 
     
    FCI 7 Leszek Siejkowski (PL) 
     
    FCI 8 Tomasz Mroczek (PL) 
     
    FCI 9 Zygmunt Jakubowski (PL)
    Piotr Król (PL) 
     
    FCI 10 Ma?gorzata Szmur?o (PL)

    Konkurs M?ody Prezenter (Junior Handling)
      Zbigniew Gilarski (PL)

    Spiker
    Jolanta ?omi?ska 


    Obsada s?dziowska mo?e ulec zmianie.


    *dok?adna godz. rozpocz?cia i zako?czenia wystawy nie zosta?a podana,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.


  • Krajowa Wystawa Psów Pasterskich na Legnickim Polu 2012r. - 29-05-2010
    Nazwa: Krajowa Wystawa Psów Pasterskich na Legnickim Polu 2012r.
    Lokalizacja: Legnica - Stadion Sportowy - ul. K.D. Asama
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 04 08 2012 10:00 - 04 08 2012 17:00
    Opis: Termin przyjmowania zg?osze?:
    24.07.2012r.


    Obsada s?dziowska:

    Geraldine McEntee (Wielka Brytania)
    Owczarek Szkocki Collie & Owczarek Szetlandzki Sheltie
    A. Pulikowska-Klimonda (Polska)
    Pozosta?e rasy


    Konkurencje Fina?owe:
    Najpi?kniejsze Baby (BIS Baby)- Geraldine McEntee
    Najpi?kniejsze Szczeni? (BIS Puppy)- A. Pulikowska-Klimonda
    Najpi?kniejszy Junior (BIS Junior) - A. Pulikowska-Klimonda
    Najpi?kniejszy Weteran (BIS Veteran)- Geraldine McEntee
    Zwyci?zcy grupy- A. Pulikowska-Klimonda
    Best In Show -A. Pulikowska-Klimonda


    *dok?adna godz. zako?czenia wystawy nie zosta?a podana,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.

  • XXVII Klubowa Wystawa Terierów i Czarnego Teriera - 29-05-2010
    Nazwa: XXVII Klubowa Wystawa Terierów i Czarnego Teriera
    Lokalizacja: Ko?cielisko - Kiry - Stadion Biathlonowy - Kiry
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 04 08 2012 10:00 - 04 08 2012 16:00
    Opis: Termin przyjmowania zg?osze?:
    24. 07.2012r.


    Obsada S?dziowska:

    Tomasz Borkowski
    Deutscher Jagdterrier (Niemiecki terier my?liwski)
    Border Terrier
    Irish Glen of Imaal Terrier
    Ceský Teriér (Terier czeski) (Cesky Terier)
    Norfolk Terrier
    Norwich Terrier
    Australian Silky Terier
    Terrier Brasileiro (Terier brazylijski) Brazilian Terier
    Nihon Teria (Terier japo?ski) Japanese Terrier
    Manchester Terrier
    English Toy Terrier

    Jaroslav Kuba?a
    Fox Terrier - Smooth (Foksterier krótkow?osy)
    Fox Terrier - Wire (Foksterier szorstkow?osy)
    Parson Russel Terrier
    Yorkshire Terrier

    Jaros?aw Grunt
    Airedale Terrier
    Irish Terrier (Terier irlandzki)
    Welsh Terrier (Terier walijski)
    Lakeland Terrier
    Irish Soft Coated Wheaten Terrier
    Kerry Blue Terrier
    Bedlington Terrier

    Galina Zhuk
    Cairn Terrier
    Scottish Terrier (Terier szkocki)
    Dandie Dinmont Terrier
    West Highland White Terrier
    Sealyham Terrier
    Skye Terrier
    Australian Terrier (Terier australijski)

    Joanna Szczepa?ska - Korpetta
    American Staffordshire Terrier
    Bull Terrier (Bulterier)
    Miniature Bull Terrier (Bulterier miniaturowy)
    Staffordshire Bull Terrier

    Ma?gorzata Supronowicz
    Tchiorny Terrier (Czarny Terier) Black Terrier
    Jack Russell Terrier

    M?ody Prezenter
    Galina Zhuk

    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.

  • Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich w Grajewie 2012r. - 19-07-2012
    Nazwa: Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich w Grajewie 2012r.
    Lokalizacja: Grajewo - Stadion MOSiR - ul. Wojska Polskiego 72
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 29 07 2012 10:00 - 29 07 2012 17:00
    Opis:

    Termin zg?osze?:
    20.07.2012r.

    Planowana obsada s?dziowska - Judges
    Andreas Rudolph (SV)

    Program wystawy:

    Sobota

    - Korung i Próba rowerowa (AD)

    godz, 20 - Spotkanie integracyjne w Klubie Hades (na terenie stadionu)

    Niedziela

    godz 7.00 - 9.00 - Przyjmowanie psów

    godz. 9.30 - Otwarcie wystawy

    godz. 10.00 - Rozpocz?cie wystawy

    *dok?adna godz. zako?czenia wystawy nie zosta?a podana,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.


  • VII Letnia Krajowa Wystawa Psów B?dzin 2012r. - 06-07-2011
    Nazwa: VII Letnia Krajowa Wystawa Psów B?dzin 2012r.
    Lokalizacja: B?dzin - Stadion OSiR - ul. Sportowa 4
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 29 07 2012 10:00 - 29 07 2012 17:00
    Opis: Termin przyjmowania zg?osze?:
    do 15.07.2012r.

    Program wystawy:
    Przyjmowanie psów od godz. 7:20
    Pocz?tek s?dziowania w ringach od godz. 10.00
    Eliminacje konkursu m?ody prezenter ok. godz. 14.00
    Konkurencje fina?owe od godz. 15.00

    Proponowana obsada s?dziowska:


    Gr I
    Leszek Salamon (PL)
    Owczarki Niemieckie
    Iwona Frank (DE)
    Polski Owczarek Podhala?ski i Polski Owczarek Nizinny
    Ma?gorzata Supronowicz (PL)
    Owczarki: Szetlandzki i Szkocki, Ceskoslovensky Vlcak

    John Muldoon (IRL)
    reszta gr. I

    Gr II:
    Gabriela Ridar?íková (SVK)
    Hovawart, Leonberger, mastify, Shar Pei, Pirenejski pies górski, Owczarek kaukaski i ?rodkowoazjatycki, Boxer
    Bogus?aw Chmiel (PL)
    Pinczery, Sznaucery, Czarny terier rosyjski
    Hassi Assenmacher-Feyel (DE)
    Szwajcarskie psy pasterskie, Nowofundland, Landseer
    Seamus Oates (IRL)
    Bernardyny, Buldog ang. Dogi: niemieckie, argenty?skie i de Bordeaux, Doberman, Cane Corso, Tosa + reszta gr.II

    Gr III:
    El?bieta Chwalibóg (PL)
    West Highland White Terrier, Yorkshire Terrier
    Kornelia Butrimova (LTU)
    terriery typu bull
    Jadwiga Niciewicz (PL)
    reszta gr. III
    Gr IV:
    Piotr Król (PL)
    ca?a gr. IV

    Gr V:
    Izabella Krasowska-Salamon (PL)
    ca?a gr. V

    Gr VI:
    Colette Muldoon (IRL)
    ca?a gr. VI

    Gr VII:
    Tomasz Borkowski (PL)
    ca?a gr. VII + M?ody Prezenter
    Gr VIII:
    Pia Itkonen (FIN)
    Labrador Retriever, Golden Retriever
    Colette Muldoon (IRL)
    reszta gr. VIII

    Gr IX:
    Marzena Kaca-Bibrich (PL)
    Chihuahua, Cavalier King Charles i King Charles Spaniel

    Elena Serebryyannikova-Zagorskaya (BLR)
    Chi?ski grzywacz, Lhasa Apso, Shih Tzu, Peki?czyk, Chin japo?ski, Buldog franc, Mops, Terier i Spaniel Tybeta?ski
    Piotr Król (PL)
    Malta?czyk, Hawa?czyk, Papillon, Boston Terrier, Rosyjski Toy, pudle + reszta gr IX

    Gr X:
    Ma?gorzata Supronowicz (PL)
    ca?a gr. X


    Konkurencje fina?owe:

    Fina? konkursu M?ODY PREZENTER
    s?dzia ? Tomasz Borkowski (PL)
    Konkurencja o tytu?: NAJPI?KNIEJSZE BABY
    s?dzia -Gabriela Ridar?íková (SVK)*
    *zmiana s?dziego
    Konkurencja o tytu?: NAJPI?KNIEJSZE SZCZENI?
    s?dzia -Kornelia Butrimova (LTU)
    Konkurencja o tytu?: NAJPI?KNIEJSZY JUNIOR
    s?dzia ?Hassi Assenmacher-Feyel (DE)
    Konkurencja o tytu?: NAJPI?KNIEJSZY WETERAN
    s?dzia -El?bieta Chwalibóg (PL)
    Konkurencja o tytu?: NAJPI?KNIEJSZY PIES RASY POLSKIEJ
    s?dzia -Tomasz Borkowski (PL)
    Konkurencja o tytu?: NAJPI?KNIEJSZY PIES U?YTKOWY
    s?dzia -Leszek Salamon (PL)
    Konkurencja o tytu?: NAJPI?KNIEJSZY PIES ODDZIA?U B?DZIN
    s?dzia ?Jadwiga Niciewicz (PL)

    Konkurencja o tytu? ZWYCI?ZCY GRUPY:
    - Grupa 1 s?dzia ?John Muldoon (IRL)
    - Grupa 2 s?dzia ?Seamus Oates (IRL)
    - Grupa 3 s?dzia ?El?bieta Chwalibóg (PL)
    - Grupa 4 s?dzia ?Piotr Król (PL)
    - Grupa 5 s?dzia ?Ma?gorzata Supronowicz (PL)
    - Grupa 6 s?dzia ?Colette Muldoon (IRL)
    - Grupa 7 s?dzia ?Tomasz Borkowski (PL)
    - Grupa 8 s?dzia ?Pia Itkonen (FIN)
    - Grupa 9 s?dzia ?Elena Serebryyannikova-Zagorskaya (BLR)
    - Grupa 10 s?dzia ?Ma?gorzata Supronowicz (PL)

    Konkurencja o tytu? ZWYCI?ZCA VII LETNIEJ WYSTAWY B?dzin 2012
    s?dzia ?Piotr Król (PL)


    *dok?adna godz. zako?czenia wystawy nie zosta?a podana,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.

  • 51 Krajowa Wystawa Psów Rasowych ?wiebodzice 2012r. - 09-07-2012
    Nazwa: 51 Krajowa Wystawa Psów Rasowych ?wiebodzice 2012r.
    Lokalizacja: ?wiebodzice - Hala OSiR - ul. Mieszka Starego 6
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 29 07 2012 10:00 - 29 07 2012 17:00
    Opis: Termin przyjmowania zg?osze?:
    15.07.2012r.

    Obsada s?dziowska:

    GRUPA I
    Otokar Vondrous (CZ)
    owczarki niemieckie
    Aleksandra Lubaszka (PL)
    pozosta?e rasy

    GRUPA II
    Otokar Vondrous (CZ)
    czarny terier, doberman, sznaucery, pinczery

    Jaros?aw Grunt (PL)
    buldog angielski, bokser

    Gra?yna Ryk (PL)
    anatolian, bullmastif, cane corso, dogue de bordeaux, dog kanaryjski i z majorki, dog argenty?ski, dog niemiecki, fila brasileiro, mastif angielski i neapolita?ski, rottweiler, shar pei, tosa

    Anna Sekrecka (PL)
    appenzeller, bernardyn, berne?ski pies pasterski, du?y szwajcarski pies pasterski, entlebucher, hovawart, landseer, leonberger, mastif pirenejski i tybeta?ski, nowofundland, owczarek kaukaski, pirenejski pies górski, owczarek ?rodkowoazjatycki

    GRUPA III
    Jaros?aw Grunt (PL)
    airedale terrier, australian silky terrier, bedlington terrier, border terrier, cairn terrier, foksteriery, irish soft coated wheaten terrier, jack russell terrier, kerry blue terrier, lakeland terrier, niemiecki terier my?liwski, norwich terrier, parson russell terrier, skye terrier, terier czeski, szkocki i walijski, west highland white terrier

    Otokar Vondrous (CZ)
    teriery typu bull + yorkshire terrier

    GRUPA IV
    Anna Rajs (PL)
    wszystkie rasy

    GRUPA V
    Lothar Mende (D)
    wszystkie rasy

    GRUPA VI
    Jan Ryk (PL)
    wszystkie rasy

    GRUPA VII
    Jan Ryk (PL)
    wszystkie rasy

    GRUPA VIII
    Grzegorz Weron (PL)
    wszystkie rasy

    GRUPA IX
    Maria Zasada (PL)
    bichon frise, bolo?czyk, boston terier, chihuahua krótkow?osy, chi?ski grzywacz, cotton de tulear, hawa?czyk, lwi piesek, mops, shih tzu, spaniel tybeta?ski

    Grzegorz Robak (PL)
    buldog francuski, chin japo?ski, lhasa apso, peki?czyk, terier tybeta?ski

    Anna Sekrecka (PL)
    cavalier king charles spaniel, chihuahua d?ugow?osy, gryfoniki, malta?czyk, papillon, pudle

    GRUPA X
    Hanna Wo?na-Gil (PL)
    wszystkie rasy

    Konkurs M?ody Prezenter

    Maria Zasada (PL)


    Program:

    08:00 - przyjmowanie wystawców w sekretariacie (uiszczenie op?at, odbiór numerków i katalogu)
    10:00 - rozpocz?cie s?dziowania w ringach
    12:00 - pokazy grupy Artemis
    - pokazy pos?usze?stwa
    - psie sztuczki
    - zabawy z dzie?mi
    - frisbee
    15:00 - Konkurencje fina?owe:
    Najpi?kniejszy Pies Oddzia?u (Best Dog in Wa?brzych Division) - Maria Zasada
    Najpi?kniejsze Baby (BIS Baby) - Aleksandra Lubaszka
    Najpi?kniejsze Szczeni? (BIS Puppy) - Anna Rajs
    Najpi?kniejszy Junior (BIS Junior) - Grzegorz Weron
    Najpi?kniejszy Weteran (BIS Veteran) - Jan Ryk
    BOG I - Aleksandra Lubaszka
    BOG II - Otokar Vondrous
    BOG III - Jaros?aw Grunt
    BOG IV - Anna Rajs
    BOG V - Lothar Mende (D)
    BOG VI - Grzegorz Weron
    BOG VII - Jan Ryk
    BOG VIII - Grzegorz Weron
    BOG IX - Otokar Vondrous (CZ)
    BOG X - Jan Ryk
    BEST IN SHOW - Maria Zasada

    *dok?adna godz. zako?czenia wystawy nie zosta?a podana,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.

  • II Krajowa Wystawa Psów Grupy IX ?wiebodzice 2012r. - 09-07-2012
    Nazwa: II Krajowa Wystawa Psów Grupy IX ?wiebodzice 2012r.
    Lokalizacja: ?wiebodzice - Hala OSiR - ul. Mieszka Starego 6
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 28 07 2012 13:30 - 28 07 2012 17:00
    Opis:

    Termin przyjmowania zg?osze?:
    15.07.2012r.

    Obsada s?dziowska:

    Maria Zasada (PL)

     buldog francuski, cavalier king charles spaniel, chihuahua d?ugow?osy, chin japo?ski, gryfoniki, lhasa apso, malta?czyk, papillon, peki?czyk, pudle, terier tybeta?ski

    Grzegorz Robak (PL)

     boston terrier, chi?ski grzywacz, mops, shih tzu, spaniel tybeta?ski

    Anna Sekrecka (PL)

     bichon frise, bolo?czyk, chihuahua krótkow?osy, coton de tulear, hawa?czyk, lwi piesek

    Program:

    13:30 - przyjmowanie wystawców w sekretariacie (uiszczenie op?at, odbiór numerków i katalogu)
    15:00 - rozpocz?cie s?dziowania w ringach
    17:00 - Konkurencje fina?owe:
    Najpi?kniejsza Para Hodowlana (Best Brace) - Maria Zasada
    Najpi?kniejsze Baby (BIS Baby) - Grzegorz Robak
    Najpi?kniejsze Szczeni? (BIS Puppy) - Anna Sekrecka
    Najpi?kniejszy Junior (BIS Junior) - Grzegorz Robak
    Najpi?kniejszy Weteran (BIS Veteran) - Anna Sekrecka
    BEST IN SHOW - Maria Zasada


    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.


  • 48 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Koszalin 2012r. - 07-07-2012
    Nazwa: 48 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Koszalin 2012r.
    Lokalizacja: Koszalin - Stadion Gwardii Koszalin - ul. Fa?ata 34
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 22 07 2012 09:00 - 22 07 2012 17:00
    Opis:

    Termin zg?oszenia:
    do 08.07.2012r. Op?aty nie b?d? przyjmowane w dniu wystawy.

    Proponowana obsada s?dziowska:
    Anna Chlebek
    Maria Bruska
    Jerzy Olszewski
    Renata Petkeviciene
    Anna Pulikowska-Klimonda
    Viva Maria Soleckyj Szpunar
    Ma?gorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
    Grzegorz Weron
    Livija Zizevska
    Igoris Zizevskis

    Sk?ad s?dziowski mo?e ulec zmianie.

    Podzia? ras:

    Grupa I
    Livija Zizevske (LT)
    Owczarek Niemiecki (German Shepherd Dog)

    Anna Pulikowska-Klimonda

    Ma?gorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

    Grupa II
    Anna Chlebek
    molosy i szwajcarskie psy pasterskie (Molossoid breeds, Swiss Mountain and Cattle Dogs)

    Maria Bruska
    pinczery, sznaucery, czarne teriery rosyjskie (Pinscher and Schnauzer type, Tchiorny Terrier)

    ?
    psy górskie (Mountain type)

    Renate Petkeviciene (LT)
    bullmastif (Bullmastiff), bokser (German Boxer), cane corso (Italian Corso Dog), dog argenty?ski (Dogo Argentyno), Dogue de Bordeaux, Mastif Angielski (Mastiff), Dog z Majorki (Majorca Mastiff), Fila (Fila Brasileiro), Shar pei

    Grupa III
    Livija Zizevske (LT)
    Australian Silky Terrier, Foksterier krótkow?osy (Fox Terrier Smooth), Foksterier szorstkow?osy (Fox Terrier (Wire), Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier, Yorkshire Terrier

    Viva Maria Soleckyj Szpunar
    teriery w typie bull (Bull type Terriers), pozosta?e rasy (other breeds)

    Grupa IV
    Maria Bruska

    Grupa V
    Grzegorz Weron

    Grupa VI
    Grzegorz Weron

    Grupa VII
    Renate Petkeviciene (LT)

    Grupa VIII
    Anna Pulikowska-Klimonda

    Grupa IX
    Igoris Zizevskis (LT)
    Jerzy Olszewski
    Viva Maria Soleckyj Szpunar

    Grupa X
    Ma?gorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

    M?ody Prezenter
    Viva Maria Soleckyj Szpunar

    Komitet Organizacyjny zastrzega sobie prawo do przesuni?? niektórych ras mi?dzy s?dziów.
     

    *dok?adna godz. rozpocz?cia i zako?czenia wystawy nie zosta?a podana,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.


  • III Krajowa Wystawa Psów II Grupy FCI Koszalin 2012r. - 07-07-2012
    Nazwa: III Krajowa Wystawa Psów II Grupy FCI Koszalin 2012r.
    Lokalizacja: Koszalin - Stadion Gwardii Koszalin - ul. Fa?ata 34
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 21 07 2012 09:00 - 21 07 2012 17:00
    Opis: Termin zg?oszenia:
    do 08.07.2012r.

    Proponowana obsada s?dziowska:
    Viva Maria Soleckyj Szpunar
    Renata Petkeviciene
    Livija Zizevske
    Igoris Zizevskis

    Sk?ad s?dziowski mo?e ulec zmianie.

    Podzia? ras:

    Viva Maria Soleckyj Szpunar:
    szwajcarskie psy pasterskie (Swiss Mountain and Cattle Dogs),
    cane corso (Italian Corso Dog),
    hovawart (Hovawart),
    hovawart (other breeds)

    Renata Petkeviciene:
    czarny terier rosyjski (Russian Black Terrier),
    doberman (Dobermann),
    pinczery (Pinscher),
    sznaucery (Schnauzer)

    Livija Zizevske:
    buldog angielski (Bulldog),
    dog kanaryjski (Dogo Canario),
    dog niemiecki (Great Dane),
    dog z Majorki (Ca de Bou),
    mastif tybeta?ski (Tibetan Mastiff),
    owczarek kaukaski (Caucasian Shepherd Dog),
    owczarek ?rodkowoazjatycki (Central Asia Shepherd Dog),
    shar pei (Shar Pei)

    Igoris Zizevskis:
    bernardyn d?ugow?osy (Saint Bernard Dog - Long-haired),
    bernardyn krótkow?osy (Saint Bernard Dog - Short-haired),
    bokser (German Boxer),
    bullmastiff (Bullmastiff),
    dog argenty?ski (Dogo Argentino),
    leonberger (Leonberger),
    mastif angielski (Mastiff),
    nowofundland (Newfoundland),
    rottweiler (Rottweiler),
    tosa (Tosa)

    Komitet Organizacyjny zastrzega sobie prawo do przesuni?? niektórych ras mi?dzy s?dziów.

    *dok?adna godz. rozpocz?cia i zako?czenia wystawy nie zosta?a podana,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.

  • XVI Wystawa Psów Rasowych 2012 Nowy Targ - 09-07-2010
    Nazwa: XVI Wystawa Psów Rasowych 2012 Nowy Targ
    Lokalizacja: Nowy Targ - Stadion im. J.Pi?sudskiego - ul. Kolejowa 169
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 15 07 2012 09:00 - 15 07 2012 17:00
    Opis: Termin przyjmowania zg?osze?:
    29.06.2011r.

    Proponowana obsada s?dziowska:

    GRUPA I
    Andrzej Kotulski : owczarek niemiecki
    Marek Czerniakowski : Bearded cillie, Border collie, Bia?y owczarek szwajcarski,Beauceron, Braiard, Ceskoslovencki vlcak, Czuwacz, Owczarki belgijskie
    Alekasandra Lubaszka : pozosta?e rasy

    GRUPA II
    Ma?gorzata Zakrzewska : Pinczery, Sznaucery
    Monika Kuriata-Okarmus : Bokser, Apenzeller, Du?y szwajcarski pies pasterski, Entlebucher, Dog argenty?ski, Dog niemiecki ,
    Dog de bordeaux, Rotweiller, Fila brasileiro
    Janusz Opara : Berne?ski pies pasterski, Bernardyny, Hovavart, Owczarek ?rodkowoazjatycki, Owczarek kaukaski, Czarny terier, Tosa inu
    Tibor Havelka : Buldog angielski, Mastify, Leonberger, Cane corso, Pirenejski pies górski, Nowofundland

    GRUPA III

    Ma?gorzata Zakrzewska : Bedlington terier, Bulterier, Niemiecki terier my?liwski,
    Lucyna Juzwa : pozosta?e rasy

    GRUPA IV

    Lenka Frncova

    GRUPA V

    Grzegorz Weron

    GRUPA VI
    Lenka Frncova

    GRUPA VII
    Maria Zasada

    GRUPA VIII

    Grzegorz Weron

    GRUPA IX

    Krystyna Opara : Buldog francuski, Cavalier king charles spaniel, Chihuahua krótkow?osy, Chihuahua d?ugow?osy, Boston terrier
    Maria Zasada : Lhasa apso, Pekinczyk, Mops, Chi?ski grzywacz, Malta?czyk, Terier tybeta?ski, Spaniel tybeta?ski, Spaniel
    kontynentalny pappilon, King charles spaniel, Coton de tulear
    Ma?gorzata Zakrzewska : Bichon frise, Pudle, Pudel toy, Rosyjski toy d?ugow?osy, Shih tzu

    GRUPA X

    Krystyna Opara

    M?ody Prezenter

    Lenka Frncova

    Konkurencje fina?owe


    NIEDZIELA 15.07.2012
    Najlepsze Baby Ma?gorzata Zakrzewska
    Najlepsze Szczeni? Monika Kuriata-Okarmus
    Najlepszy Weteran Maria Zasada
    Najlepszy Pies O/NOWY TARG Tibor Havelka
    Najlepszy Pies U?ytkowy Marek Czerniakowski
    Najlepszy Pies Ras Polskich Krystyna Opara
    Pary Hodowlane Tibor Havelka
    Najlepszy M?odzie?owy Grzegorz Weron

    Najlepszy Pies w Grupie
    I Alekasandra Lubaszka
    II Tibor Havelka
    III Ma?gorzata Zakrzewska
    IV Lenka Frncova
    V Monika Kuriata-Okarmus
    VI Grzegorz Weron
    VII Maria Zasada
    VIII Grzegorz Weron
    IX Maria Zasada
    X Krystyna Opara

    BEST IN SHOW NOWY TARG 2012 Janusz Opara

    Obsada s?dziowska mo?e ulec zmianie z przyczyn niezale?nych od organizatorów.


    *dok?adna godz. rozpocz?cia i zako?czenia wystawy nie zosta?a podana,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.

  • XVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych 2012r. Kolibki - 07-07-2012
    Nazwa: XVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych 2012r. Kolibki
    Lokalizacja: Gdynia - Or?owo - Kolibki - Gdynia - Or?owo - Kolibki
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 15 07 2012 09:00 - 15 07 2012 17:00
    Opis: Termin przyjmowania zg?osze?:
    02.07.2012r.

    Plan s?dziowania:

    Ring: 1 Niedziela / Sunday Razem: 65
    S?dzia: Urszula Charytonik (PL)
    10.00 Australian Cattle Dog (1)
    Suki - Bitches
    Klasa otwarta - Open Class 1 1
    10.05 Bearded Collie (4)
    Psy - Dogs
    Klasa championów - Champion Class 1 2
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 3
    Klasa championów - Champion Class 1 4
    Klasa weteranów - Veteran Class 1 5
    10.20 Border Collie (12)
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 3 11 - 13
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 14
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 3 15 - 17
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 18 - 19
    Klasa otwarta - Open Class 3 20 - 22
    10.55 Owczarek australijski (typ ameryka?ski) (9)
    Australian Shepherd
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 2 37 - 38
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 39
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 40
    Klasa championów - Champion Class 1 41
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 42
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 43 - 44
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 45
    11.25 Owczarek belgijski - Groenendael (1)
    Chien de Berger Belge Groenendael / Belgian Shepherd Dog
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 1 46
    11.30 Owczarek belgijski - Malinois (1)
    Chien de Berger Belge Malinois / Belgian Shepherd Dog
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 1 47
    11.35 Owczarek belgijski - Tervueren (3)
    Chien de Berger Belge Tervueren / Belgian Shepherd Dog
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 1 48
    Suki - Bitches
    Klasa otwarta - Open Class 2 49 - 50
    11.45 Owczarek francuski - Beauceron (1)
    Beauceron / Berger de Beauce
    Suki - Bitches
    Klasa championów - Champion Class 1 51
    11.50 Owczarek francuski - Briard (5)
    Berger de Brie / Briard
    Psy - Dogs
    Klasa baby - Baby Class 1 52
    Klasa u?ytkowa - Working Class 1 53
    Klasa championów - Champion Class 1 54
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 55 - 56
    12.05 Owczarek holenderski krótkow?osy (1)
    Hollandse Herdershond kortharige / Dutch Shepherd Dog Short-haired
    Suki - Bitches
    Klasa championów - Champion Class 1 57
    12.10 Owczarek szetlandzki (18)
    Shetland Sheepdog
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 3 83 - 85
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 86
    Klasa otwarta - Open Class 3 87 - 89
    Klasa championów - Champion Class 3 90 - 92
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 2 93 - 94
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 95
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 96
    Klasa otwarta - Open Class 2 97 - 98
    Klasa championów - Champion Class 1 99
    Klasa weteranów - Veteran Class 1 100
    13.05 Owczarek szkocki d?ugow?osy (4)
    Collie Rough
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 101
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 102
    Klasa otwarta - Open Class 1 103
    Klasa championów - Champion Class 1 104
    13.20 Bia?y owczarek szwajcarski (5)
    Berger Blanc Suisse / White Swiss Shepherd Dog
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 6
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 7
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 8
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 9
    Klasa otwarta - Open Class 1 10

    Ring: 2 Niedziela / Sunday Razem: 59
    S?dzia: Jerzy Prywi?ski (PL)
    10.00 Bouvier des Flandres (3)
    Bouvier des Flandres / Vlaamse Koehond / Flanders Cattle Dog
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 23
    Klasa otwarta - Open Class 1 24
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 25
    10.10 Ceskoslovenský Vlcak (11)
    Ceskoslovenský Vlcak / Czeslovakian Wolfdog
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 26
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 4 27 - 30
    Klasa otwarta - Open Class 2 31 - 32
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 33 - 34
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 35
    Klasa otwarta - Open Class 1 36
    10.45 Polski owczarek nizinny (10)
    Polish Lowland Sheepdog
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 105
    Klasa otwarta - Open Class 2 106 - 107
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 108
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 109
    Klasa otwarta - Open Class 2 110 - 111
    Klasa championów - Champion Class 2 112 - 113
    Klasa weteranów - Veteran Class 1 114
    11.15 Polski owczarek podhala?ski (7)
    Tatra Shepherd Dog
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 115
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 116
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 117 - 118
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 119
    Klasa otwarta - Open Class 2 120 - 121
    11.45 Welsh Corgi Cardigan (2)
    Psy - Dogs
    Klasa baby - Baby Class 1 122
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 123
    11.55 Welsh Corgi Pembroke (6)
    Psy - Dogs
    Klasa baby - Baby Class 2 124 - 125
    Klasa otwarta - Open Class 1 126
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 127
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 128
    Klasa otwarta - Open Class 1 129
    12.15 Appenzeller (3)
    Appenzeller Sennenhund / Appenzell Cattle Dog
    Psy - Dogs
    Klasa championów - Champion Class 1 130
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 131
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 132
    12.25 Entlebucher (3)
    Entlebucher Sennenhund / Entlebuch Cattle Dog
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 229 - 230
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 231
    12.35 Hovawart (7)
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 233
    Klasa otwarta - Open Class 1 234
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 235
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 236
    Klasa otwarta - Open Class 1 237
    Klasa championów - Champion Class 1 238
    Klasa weteranów - Veteran Class 1 239
    13.00 Owczarek kaukaski (2)
    Kavkazskaia Ovtcharka / Caucasian Shepherd Dog
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 275
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 276
    13.10 Owczarek ?rodkowoazjatycki (5)
    Sredneasiatskaia Ovtcharka / Central Asia Shepherd Dog
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 277
    Klasa otwarta - Open Class 1 278
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 279
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 280
    Klasa otwarta - Open Class 1 281

    Ring: 3 Niedziela / Sunday Razem: 61
    S?dzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)
    10.00 Bullmastiff (2)
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 178
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 179
    10.05 Ciobanesc Romanesc de Bucovina (1)
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 186
    10.10 Dog argenty?ski (2)
    Dogo Argentino
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 203
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 204
    10.15 Dog niemiecki (b??kitny) (2)
    Deutsche Dogge (blau) / Great Dane (blue)
    Psy - Dogs
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 208
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 209
    10.20 Dog niemiecki (czarny, arlekin) (11)
    Deutsche Dogge (schwarz, gefleckt) / Great Dane (black, harlequin)
    Psy - Dogs
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 210 - 211
    Klasa otwarta - Open Class 2 212 - 213
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 214
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 215
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 216 - 217
    Klasa otwarta - Open Class 3 218 - 220
    11.00 Dog niemiecki (?ó?ty, pr?gowany) (5)
    Deutsche Dogge (gelb, gestromt) / Great Dane (fawn, brindle)
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 221
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 222
    Klasa otwarta - Open Class 2 223 - 224
    Klasa championów - Champion Class 1 225
    11.15 Dogue de Bordeaux (2)
    Psy - Dogs
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 227
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 228
    11.20 Fila Brasileiro (1)
    Suki - Bitches
    Klasa otwarta - Open Class 1 232
    11.25 Mastif angielski (4)
    Mastiff
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 250
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 251 - 252
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 253
    11.40 Boerboel (1)
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 1 850
    11.45 Jamnik d?ugow?osy króliczy (3)
    Kaninchen-Dachshund Langhaar / Rabbit Dachshund Long-haired
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 2 440 - 441
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 442
    11.55 Jamnik d?ugow?osy miniaturowy (4)
    Zwerg-Dachshund Langhaar / Miniature Dachshund Long-haired
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 443 - 444
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 445
    Klasa otwarta - Open Class 1 446
    12.10 Jamnik d?ugow?osy standardowy (1)
    Dachshund Langhaar / Standard Dachshund Long-haired
    Psy - Dogs
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 447
    12.15 Jamnik krótkow?osy miniaturowy (1)
    Zwerg-Dachshund Kurzhaar / Miniature Dachshund Smooth-haired
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 448
    12.20 Jamnik krótkow?osy standardowy (8)
    Dachshund Kurzhaar / Standard Dachshund Smooth-haired
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 449 - 450
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 451
    Klasa championów - Champion Class 1 452
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 453 - 454
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 455 - 456
    12.45 Jamnik szorstkow?osy króliczy (4)
    Kaninchen-Dachshund Rauhhaar / Rabbit Dachshund Wire-haired
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 457
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 458
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 459 - 460
    13.05 Jamnik szorstkow?osy miniaturowy (5)
    Zwerg-Dachshund Rauhhaar / Miniature Dachshund Wire-haired
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 461
    Klasa u?ytkowa - Working Class 1 462
    Klasa championów - Champion Class 2 463 - 464
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 465
    13.20 Jamnik szorstkow?osy standardowy (4)
    Dachshund Rauhhaar / Standard Dachshund Wire-haire
    Psy - Dogs
    Klasa u?ytkowa - Working Class 1 466
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 467 - 468
    Klasa otwarta - Open Class 1 469

    Ring: 4 Niedziela / Sunday Razem: 74
    S?dzia: Marek Lewandowski (PL)
    10.00 Buldog angielski (18)
    Bulldog
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 160
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 161 - 162
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 163
    Klasa championów - Champion Class 3 164 - 166
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 167
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 168
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 4 169 - 172
    Klasa otwarta - Open Class 4 173 - 176
    Klasa weteranów - Veteran Class 1 177
    11.00 Bernardyn d?ugow?osy (4)
    St.Bernhardshund Langhaarig / Saint Bernard Dog Long-haired
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 133
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 134
    Klasa otwarta - Open Class 2 135 - 136
    11.15 Bernardyn krótkow?osy (2)
    St.Bernhardshund Kurzhaarig / Saint Bernard Dog Short-haired
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 1 137
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 138
    11.20 Berne?ski pies pasterski (13)
    Berner Sennenhund / Bernese Mountain Dog
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 139 - 140
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 141
    Klasa otwarta - Open Class 1 142
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 143
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 4 144 - 147
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 148
    Klasa otwarta - Open Class 3 149 - 151
    12.00 Cane Corso Italiano (6)
    Cane Corso Italiano / Italian Corso Dog
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 180
    Klasa otwarta - Open Class 2 181 - 182
    Klasa championów - Champion Class 1 183
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 184 - 185
    12.25 Landseer (typ kontynentalno-europejski) (5)
    Landseer (europäisch-kontinentaler Typ) / Landseer (Continental-European type)
    Psy - Dogs
    Klasa baby - Baby Class 2 240 - 241
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 242
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 243
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 244
    12.40 Leonberger (5)
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 245
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 246
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 247 - 248
    Klasa otwarta - Open Class 1 249
    12.55 Mastif neapolita?ski (1)
    Mastino Napoletano / Neapolitan Mastiff
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 254
    13.00 Mastif pirenejski (2)
    Mastin del Pirineo / Pyrenean Mastiff
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 255
    Klasa otwarta - Open Class 1 256
    13.05 Mastif tybeta?ski (8)
    Do-Khyi / Tibetan Mastiff
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 257
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 258
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 3 259 - 261
    Klasa otwarta - Open Class 3 262 - 264
    13.30 Rottweiler (9)
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 286 - 287
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 2 288 - 289
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 290 - 291
    Klasa otwarta - Open Class 1 292
    Klasa u?ytkowa - Working Class 1 293
    Klasa championów - Champion Class 1 294
    14.00 Sarplaninac (1)
    Sarplaninac / Yugoslavian Herder
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 295

    Ring: 5 Niedziela / Sunday Razem: 59
    S?dzia: Lilianna Bachurzewska (PL)
    10.00 Bokser (8)
    Deutscher Boxer / German Boxer
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class ?ó?te (fawn) 1 152
    Klasa m?odzie?y - Junior Class ?ó?te (fawn) 1 153
    Klasa otwarta - Open Class ?ó?te (fawn) 1 154
    Klasa championów - Champion Class ?ó?te (fawn) 1 155
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class pr?gowane (brindle) 1 156
    Klasa m?odzie?y - Junior Class ?ó?te (fawn) 2 157 - 158
    Klasa po?rednia - Intermediate Class pr?gowane (brindle) 1 159
    10.25 Nowofundland (10)
    Newfoundland
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 3 265 - 267
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 268
    Klasa otwarta - Open Class 2 269 - 270
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 271
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 272 - 273
    Klasa championów - Champion Class 1 274
    11.00 Shar Pei (3)
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 2 296 - 297
    Suki - Bitches
    Klasa championów - Champion Class 1 298
    11.10 Basset Hound (2)
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 508
    Klasa otwarta - Open Class 1 509
    11.15 Beagle (5)
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 2 510 - 511
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 512 - 513
    Klasa otwarta - Open Class 1 514
    11.30 Bloodhound (1)
    Bloodhound / Chien de Saint-Hubert
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 515
    11.35 Dalmaty?czyk (1)
    Dalmatinac / Dalmatian
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 516
    11.40 Go?czy polski (14)
    Gonczy polski / Polish Hunting Dog
    Psy - Dogs
    Klasa baby - Baby Class 1 517
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 518
    Klasa otwarta - Open Class 1 519
    Klasa u?ytkowa - Working Class 2 520 - 521
    Klasa championów - Champion Class 1 522
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 523
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 524 - 525
    Klasa otwarta - Open Class 3 526 - 528
    Klasa u?ytkowa - Working Class 1 529
    Klasa championów - Champion Class 1 530
    12.25 Ogar polski (3)
    Ogar polski / Polish Hound
    Psy - Dogs
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 531
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 532
    Klasa otwarta - Open Class 1 533
    12.35 Posokowiec bawarski (6)
    Bayrischer Gebirgsschweisshund / Bavarian Mountain Scenthound
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 534 - 535
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 536
    Klasa otwarta - Open Class 1 537
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 538
    Klasa otwarta - Open Class 1 539
    13.00 Rhodesian Ridgeback (6)
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 540
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 541
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 542 - 543
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 544
    Klasa otwarta - Open Class 1 545

    Ring: 6 Niedziela / Sunday Razem: 63
    S?dzia: Jadwiga Niciewicz (PL)
    10.00 Doberman (8)
    Dobermann
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 195
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 3 196 - 198
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 199
    Klasa otwarta - Open Class 1 200
    Klasa u?ytkowa - Working Class 1 201
    Klasa championów - Champion Class 1 202
    10.25 Dog kanaryjski (3)
    Dogo Canario
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 2 205 - 206
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 207
    10.35 Dog z Majorki (1)
    Perro dogo mallorquin (Ca de Bou) / Majorca Mastiff
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 226
    10.40 Pinczer miniaturowy (4)
    Zwergpinscher / Miniature Pinscher
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 1 282
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 283
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 284
    Klasa otwarta - Open Class 1 285
    10.55 Sznaucer miniaturowy bia?y (1)
    Zwergschnauzer Weiss / Miniature Schnauzer White
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 299
    11.00 Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny (2)
    Zwergschnauzer Schwarz-silber / Miniature Schnauzer Black and silver
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 300
    Klasa otwarta - Open Class 1 301
    11.05 Sznaucer miniaturowy czarny (5)
    Zwergschnauzer Schwarz / Miniature Schnauzer Black
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 302
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 303
    Klasa otwarta - Open Class 2 304 - 305
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 306
    11.20 Sznaucer miniaturowy pieprz i sól (3)
    Zwergschnauzer Pfeffersalz / Miniature Schnauzer Pepper and salt
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 307 - 308
    Klasa championów - Champion Class 1 309
    11.30 Sznaucer olbrzym czarny (2)
    Riesenschnauzer Schwarz / Giant Schnauzer Black
    Psy - Dogs
    Klasa u?ytkowa - Working Class 1 310
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 311
    11.35 Sznaucer ?redni pieprz i sól (3)
    Schnauzer Pfeffersalz / Schnauzer Pepper and salt
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 312
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 313
    Klasa championów - Champion Class 1 314
    11.45 Tosa (5)
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 315 - 316
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 317
    Klasa otwarta - Open Class 1 318
    Klasa championów - Champion Class 1 319
    12.00 Braque d'Auvergne (1)
    Braque d'Auvergne / Auvergne Pointing Dog
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 546
    12.05 Epagneul Breton (1)
    Epagneul Breton / Brittany
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 547
    12.10 Pointer (2)
    English Pointer
    Psy - Dogs
    Klasa u?ytkowa - Working Class 1 548
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 549
    12.15 Seter angielski (2)
    English Setter
    Suki - Bitches
    Klasa otwarta - Open Class 1 550
    Klasa weteranów - Veteran Class 1 551
    12.20 Seter irlandzki (5)
    Irish Red Setter
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 552
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 553 - 554
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 555
    Klasa championów - Champion Class 1 556
    12.35 Seter irlandzki czerwono-bia?y (1)
    Irish Red and White Setter
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 557
    12.40 Seter szkocki - Gordon (4)
    Gordon Setter
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 558
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 559
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 560
    Klasa championów - Champion Class 1 561
    12.55 Wy?e? niemiecki krótkow?osy (7)
    Deutsch Kurzhaar / German Short-haired Pointing Dog
    Psy - Dogs
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 562 - 563
    Klasa otwarta - Open Class 1 564
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 565
    Klasa otwarta - Open Class 3 566 - 568
    13.20 Wy?e? weimarski krótkow?osy (2)
    Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 569
    Klasa otwarta - Open Class 1 570
    13.25 Wy?e? w?oski krótkow?osy (1)
    Bracco Italiano / Italian Pointing Dog
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 571

    Ring: 7 Niedziela / Sunday Razem: 44
    S?dzia: Andrzej Jendrasiak (PL)
    10.00 Czarny terier rosyjski (8)
    Russkiy Tchiorny Terrier / Russian Black Terrier
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 187
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 188 - 189
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 190
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 2 191 - 192
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 193
    Klasa otwarta - Open Class 1 194
    10.30 American Staffordshire Terrier (8)
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 323 - 324
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 325
    Klasa otwarta - Open Class 1 326
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 327 - 328
    Klasa otwarta - Open Class 2 329 - 330
    11.00 Bulterier (10)
    Bull Terrier
    Psy - Dogs
    Klasa baby - Baby Class 2 331 - 332
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 333 - 334
    Klasa otwarta - Open Class 1 335
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 336
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 337
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 338 - 339
    Klasa otwarta - Open Class 1 340
    11.30 Bulterier miniaturowy (2)
    Miniature Bull Terrier
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 1 341
    Suki - Bitches
    Klasa otwarta - Open Class 1 342
    11.40 Parson Russell Terrier (2)
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 368
    Klasa otwarta - Open Class 1 369
    11.50 Staffordshire Bull Terrier (14)
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 370 - 371
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 372
    Klasa otwarta - Open Class 2 373 - 374
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 2 375 - 376
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 4 377 - 380
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 381 - 382
    Klasa otwarta - Open Class 1 383

    Ring: 8 Niedziela / Sunday Razem: 43
    S?dzia: Magdalena Koz?owska (PL)
    10.00 Airedale Terrier (3)
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 320
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 321 - 322
    10.15 Cairn Terrier (1)
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 343
    10.20 Dandie Dinmont Terrier (3)
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 1 344
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 345
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 346
    10.35 Foksterier krótkow?osy (1)
    Fox Terrier Smooth
    Psy - Dogs
    Klasa championów - Champion Class 1 347
    10.40 Foksterier szorstkow?osy (1)
    Fox Terrier Wire
    Psy - Dogs
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 348
    10.45 Jack Russell Terrier (14)
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 349
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 350
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 351
    Klasa otwarta - Open Class 1 352
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 353
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 3 354 - 356
    Klasa otwarta - Open Class 6 357 - 362
    11.30 Niemiecki terier my?liwski (3)
    Deutscher Jagdterrier / German Hunting Terrier
    Psy - Dogs
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 363
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 364
    Klasa otwarta - Open Class 1 365
    11.45 Norwich Terrier (2)
    Psy - Dogs
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 366
    Klasa otwarta - Open Class 1 367
    11.55 Terier irlandzki (2)
    Irish Terrier
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 384
    Klasa otwarta - Open Class 1 385
    12.05 Terier szkocki (4)
    Scottish Terrier
    Psy - Dogs
    Klasa championów - Champion Class 1 386
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 387
    Klasa otwarta - Open Class 1 388
    Klasa championów - Champion Class 1 389
    12.20 Terier walijski (2)
    Welsh Terrier
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 390
    Klasa otwarta - Open Class 1 391
    12.30 West Highland White Terrier (7)
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 392
    Klasa championów - Champion Class 2 393 - 394
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 395 - 396
    Klasa otwarta - Open Class 2 397 - 398

    Ring: 9 Niedziela / Sunday Razem: 41
    S?dzia: Bo?ena Kowalska-Malitka (PL)
    10.00 Yorkshire Terrier (41)
    Psy - Dogs
    Klasa baby - Baby Class 1 399
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 6 400 - 405
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 3 406 - 408
    Klasa otwarta - Open Class 3 409 - 411
    Klasa championów - Champion Class 1 412
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 2 413 - 414
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 4 415 - 418
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 7 419 - 425
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 5 426 - 430
    Klasa otwarta - Open Class 4 431 - 434
    Klasa championów - Champion Class 4 435 - 438
    Klasa weteranów - Veteran Class 1 439

    Ring: 10 Niedziela / Sunday Razem: 38
    S?dzia: El?bieta Augustyniak (PL)
    10.00 Chow Chow (2)
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class czarne/niebieskie (black, blue) 1 489
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class rude (red) 1 490
    10.10 Akita (10)
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 470 - 471
    Klasa otwarta - Open Class 4 472 - 475
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 476
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 477 - 478
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 479
    10.45 Akita ameryka?ska (6)
    American Akita
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 480
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 481
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 482
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 483 - 484
    Klasa otwarta - Open Class 1 485
    11.10 Alaskan Malamute (1)
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 486
    11.15 Basenji (2)
    Psy - Dogs
    Klasa championów - Champion Class 1 487
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 488
    11.25 Eurasier (1)
    Eurasian
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 491
    11.30 Pies grenlandzki (1)
    Gronlandshund / Greenland Dog
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 1 492
    11.35 Samoyed (4)
    Samoyed / Samoiedskaia Sabaka
    Psy - Dogs
    Klasa baby - Baby Class 1 493
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 494 - 495
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 496
    11.50 Siberian Husky (9)
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 497 - 498
    Klasa otwarta - Open Class 1 499
    Klasa championów - Champion Class 1 500
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 501
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 502 - 503
    Klasa u?ytkowa - Working Class 1 504
    Klasa championów - Champion Class 1 505
    Szpic ma?y kolorowy wspó?czesny (pomara?czowy, wilczasty,
    inne kolory) (1)
    12.20
    Kleinspitz Neufarben / Miniature Spitz (orange, grey shaded other colours)
    Psy - Dogs
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 506
    12.25 Szpic miniaturowy (Pomeranian) (1)
    Zwergspitz / Pomeranian
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 1 507

    Ring: 11 Niedziela / Sunday Razem: 37
    S?dzia: Monika Cyperling (PL)
    10.00 Golden Retriever (20)
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 4 590 - 593
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 3 594 - 596
    Klasa otwarta - Open Class 1 597
    Klasa championów - Champion Class 2 598 - 599
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 600 - 601
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 3 602 - 604
    Klasa otwarta - Open Class 3 605 - 607
    Klasa championów - Champion Class 1 608
    Klasa weteranów - Veteran Class 1 609
    11.15 Labrador Retriever (17)
    Psy - Dogs
    Klasa baby - Baby Class 1 610
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 611 - 612
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 613 - 614
    Klasa otwarta - Open Class 2 615 - 616
    Klasa u?ytkowa - Working Class 1 617
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 4 618 - 621
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 622 - 623
    Klasa otwarta - Open Class 2 624 - 625
    Klasa weteranów - Veteran Class 1 626

    Ring: 12 Niedziela / Sunday Razem: 68
    S?dzia: Bogus?awa Szyd?owicz-Pola?czyk (PL)
    10.00 Barbet (1)
    Barbet / French Water Dog
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 572
    10.05 Clumber Spaniel (1)
    Psy - Dogs
    Klasa championów - Champion Class 1 573
    10.10 Cocker spaniel angielski (10)
    English Cocker Spaniel
    Psy - Dogs
    Klasa championów - Champion Class 1 574
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 575
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 576
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 577 - 578
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 579
    Klasa otwarta - Open Class 1 580
    Klasa u?ytkowa - Working Class 1 581
    Klasa championów - Champion Class 2 582 - 583
    10.40 Flat Coated Retriever (6)
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 584
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 585 - 586
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 587
    Klasa otwarta - Open Class 2 588 - 589
    11.05 Lagotto romagnolo (1)
    Lagotto romagnolo / Romagna Water Dog
    Suki - Bitches
    Klasa otwarta - Open Class 1 627
    11.10 Nova Scotia Duck Tolling Retriever (4)
    Psy - Dogs
    Klasa baby - Baby Class 1 628
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 629
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 630
    Klasa otwarta - Open Class 1 631
    11.25 P?ochacz niemiecki - Wachtelhund (5)
    Deutscher Wachtelhund / German Spaniel
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 632
    Klasa otwarta - Open Class 2 633 - 634
    Klasa u?ytkowa - Working Class 2 635 - 636
    11.40 Springer spaniel angielski (1)
    English Springer Spaniel
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 1 637
    11.45 Springer spaniel walijski (1)
    Welsh Springer Spaniel
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 638
    11.50 Buldog francuski (26)
    Bouledogue français / French Bulldog
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 660
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 5 661 - 665
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 666
    Klasa otwarta - Open Class 1 667
    Klasa championów - Champion Class 1 668
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 669
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 2 670 - 671
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 3 672 - 674
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 3 675 - 677
    Klasa otwarta - Open Class 7 678 - 684
    Klasa championów - Champion Class 1 685
    13.10 Malta?czyk (5)
    Maltese
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 774 - 775
    Klasa otwarta - Open Class 1 776
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 777
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 778
    13.25 Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon (7)
    Epagneul nain Continental / Continental Toy Spaniel - Papillon
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 807
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 808
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 3 809 - 811
    Klasa otwarta - Open Class 2 812 - 813

    Ring: 13 Niedziela / Sunday Razem: 81
    S?dzia: Jerzy Olszewski (PL)
    10.00 Boston Terrier (11)
    Psy - Dogs
    Klasa baby - Baby Class 1 646
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 647
    Klasa otwarta - Open Class 1 648
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 649 - 650
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 651
    Klasa otwarta - Open Class 4 652 - 655
    Klasa championów - Champion Class 1 656
    10.35 Hawa?czyk (9)
    Bichon Havanais / Havanese
    Psy - Dogs
    Klasa baby - Baby Class 1 758
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 759
    Klasa otwarta - Open Class 1 760
    Klasa championów - Champion Class 1 761
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 762
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 763
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 764
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 765
    Klasa otwarta - Open Class 1 766
    11.00 Cavalier King Charles Spaniel (19)
    Psy - Dogs
    Klasa baby - Baby Class 1 686
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 6 687 - 692
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 693 - 694
    Klasa otwarta - Open Class 2 695 - 696
    Klasa championów - Champion Class 1 697
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 698
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 699
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 700 - 701
    Klasa otwarta - Open Class 2 702 - 703
    Klasa championów - Champion Class 1 704
    12.00 Chihuahua d?ugow?osy (14)
    Chihuahua a pelo largo / Chihuahua Long-haired
    Psy - Dogs
    Klasa baby - Baby Class 1 705
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 706 - 707
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 708
    Klasa otwarta - Open Class 2 709 - 710
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 711
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 712
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 5 713 - 717
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 718
    12.45 Chihuahua krótkow?osy (26)
    Chihuahua a pelo corto / Chihuahua Smooth-haired
    Psy - Dogs
    Klasa baby - Baby Class 1 719
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 720
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 4 721 - 724
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 725
    Klasa otwarta - Open Class 2 726 - 727
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 2 728 - 729
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 2 730 - 731
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 4 732 - 735
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 4 736 - 739
    Klasa otwarta - Open Class 5 740 - 744
    14.00 Spaniel tybeta?ski (2)
    Tibetan Spaniel
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 814
    Suki - Bitches
    Klasa championów - Champion Class 1 815

    Ring: 14 Niedziela / Sunday Razem: 59
    S?dzia: Anna Redlicka (PL)
    10.00 Mops (15)
    Pug
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 779
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 780
    Klasa otwarta - Open Class 3 781 - 783
    Klasa championów - Champion Class 1 784
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 5 785 - 789
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 790 - 791
    Klasa otwarta - Open Class 2 792 - 793
    10.45 Bichon Frise (5)
    Bichon a poil frisé
    Psy - Dogs
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 639 - 640
    Klasa otwarta - Open Class 1 641
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 642
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 643
    11.00 Bolo?czyk (2)
    Bolognese
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 644
    Klasa otwarta - Open Class 1 645
    11.05 Brabantczyk (3)
    Petit Brabançon / Small Brabant Griffon
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 657
    Klasa championów - Champion Class 1 658
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 659
    11.15 Chi?ski grzywacz (9)
    Chinese Crested Dog
    Psy - Dogs
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 745
    Klasa otwarta - Open Class 2 746 - 747
    Klasa championów - Champion Class 2 748 - 749
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 750 - 751
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 752
    Klasa otwarta - Open Class 1 753
    11.45 Coton de Tuléar (1)
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 754
    11.50 Gryfonik brukselski (3)
    Griffon bruxellois / Brussels Griffon
    Psy - Dogs
    Klasa championów - Champion Class 1 755
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 756
    Klasa otwarta - Open Class 1 757
    12.00 Lhasa Apso (6)
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 1 767
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 768
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 769
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 2 770 - 771
    Klasa otwarta - Open Class 1 772
    12.20 Lwi piesek (1)
    Petit chien lion / Little Lion Dog
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 773
    12.25 Pudel du?y (bia?y, br?zowy, czarny) (2)
    Caniche grand (blanc, marron, noir) / Standard Poodle (white, brown, black)
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 794
    Klasa otwarta - Open Class 1 795
    12.35 Pudel miniaturowy (apricot, czerwony, srebrny) (1)
    Caniche nain (abricot, fauve rouge, gris) / Miniature Poodle (apricot, grey, red fawn)
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 796
    12.40 Pudel miniaturowy (bia?y, br?zowy, czarny) (2)
    Caniche nain (blanc, marron, noir) / Miniature Poodle (white, brown, black)
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 797
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 798
    12.50 Pudel toy (1)
    Caniche Toy / Toy Poodle
    Suki - Bitches
    Klasa championów - Champion Class 1 799
    12.55 Rosyjski toy d?ugow?osy (1)
    Ruskyi Toy / Russian Toy Longhaired
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 800
    13.00 Rosyjski toy krótkow?osy (1)
    Ruskyi Toy / Russian Toy Smooth-haired
    Suki - Bitches
    Klasa championów - Champion Class 1 801
    13.05 Shih Tzu (5)
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 802 - 803
    Klasa otwarta - Open Class 1 804
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 805
    Klasa otwarta - Open Class 1 806
    13.20 Bolo?czyk kolorowy (1)
    Barevny bolonsky psik
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 851

    Ring: 15 Niedziela / Sunday Razem: 34
    S?dzia: Marta Ko?cia?ska (PL)
    10.00 Chart afga?ski (3)
    Afghan Hound
    Psy - Dogs
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 823
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 824
    Klasa championów - Champion Class 1 825
    10.15 Chart polski (5)
    Polish Greyhound
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 826
    Suki - Bitches
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 827
    Klasa otwarta - Open Class 3 828 - 830
    10.40 Chart rosyjski borzoj (1)
    Russkaya Psovaya Borzaya / Barzoi
    Psy - Dogs
    Klasa otwarta - Open Class 1 831
    10.45 Whippet (13)
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 4 832 - 835
    Klasa otwarta - Open Class 3 836 - 838
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 839
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 2 840 - 841
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 842
    Klasa otwarta - Open Class 2 843 - 844
    11.30 Wilczarz irlandzki (5)
    Irish Wolfhound
    Psy - Dogs
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 845
    Klasa otwarta - Open Class 2 846 - 847
    Suki - Bitches
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 848
    Klasa otwarta - Open Class 1 849
    11.50 Charcik w?oski (7)
    Piccolo Levriero Italiano / Italian Greyhound
    Psy - Dogs
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 816
    Klasa championów - Champion Class 1 817
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 2 818 - 819
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 820
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 821
    Klasa championów - Champion Class 1 822

    Ring: 16 Niedziela / Sunday Razem: 25
    S?dzia: Waldemar Kosmalski (PL)
    10.00 Owczarek niemiecki krótkow?osy (14)
    Deutscher Schäferhund Stockhaar / German Shepherd Dog Short-haired
    Psy - Dogs
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 2 69 - 70
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 1 71
    Klasa otwarta - Open Class 2 72 - 73
    Klasa u?ytkowa - Working Class 1 74
    Suki - Bitches
    Klasa baby - Baby Class 1 75
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 3 76 - 78
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 79
    Klasa otwarta - Open Class 3 80 - 82
    11.00 Owczarek niemiecki d?ugow?osy (11)
    Deutscher Schäferhund Langstockhaar / German Shepherd Dog Long-haired
    Psy - Dogs
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 58
    Suki - Bitches
    Klasa szczeni?t - Puppy Class 1 59
    Klasa m?odzie?y - Junior Class 3 60 - 62
    Klasa po?rednia - Intermediate Class 1 63
    Klasa otwarta - Open Class 3 64 - 66
    Klasa u?ytkowa - Working Class 1 67
    Klasa championów - Champion Class 1 68

    Konkurs M?ody Prezenter (Junior Handling)
    Magdalena Koz?owska (PL)

    Konkurencje fina?owe:
    Wybór Zwyci?zcy grupy 1 - Anna Redlicka
    Wybór Zwyci?zcy grupy 2 - Magdalena Koz?owska
    Wybór Zwyci?zcy grupy 3 - Marek Lewandowski
    Wybór Zwyci?zcy grupy 4 - Andrzej Szutkiewicz
    Wybór Zwyci?zcy grupy 5 - El?bieta Augustyniak
    Wybór Zwyci?zcy grupy 6 - Liliana Bachurzewska
    Wybór Zwyci?zcy grupy 7 - Jadwiga Niciewicz
    Wybór Zwyci?zcy grupy 8 - Monika Cyperling
    Wybór Zwyci?zcy grupy 9 - Jerzy Olszewski
    Wybór Zwyci?zcy grupy 10 - Bogus?awa Szyd?owicz-Pola?czyk
    Wybór Najpi?kniejszego Psa Wystawy BIS - Andrzej Szutkiewicz

    Obsada s?dziowska mo?e ulec zmianie.

    *dok?adna godz. rozpocz?cia i zako?czenia wystawy nie zosta?a podana,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.

  • Krajowa Wystawa Psów Grupy II FCI 2012 Nowy Targ - 09-07-2010
    Nazwa: Krajowa Wystawa Psów Grupy II FCI 2012 Nowy Targ
    Lokalizacja: Nowy Targ - Stadion im. J.Pi?sudskiego - ul. Kolejowa 169
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 14 07 2012 09:00 - 14 07 2012 17:00
    Opis: Termin przyjmowania zg?osze?:
    29.06.2011r.

    Proponowana obsada s?dziowska:

    Monika Kuriata-Okarmus : Bernardyn d?ugow?osy, krotkow?osy, Bulmastif, Leonberger, Pirenejski pies górski, Mastf hiszpa?ski, Mastif neapolita?ski, Mastif tybeta?ski, Nowofundland, Czarny terier

    Krystyna Opara : Pinczery, Sznaucery - wszystkie

    Janusz Opara : Buldog angielski, Bokser, Broholmer, Cane corso, Dog argenty?ski, Dog niemiecki, Dog de bordeaux, Rotweiler, Fila brasileiro

    Tibor Havelka : Apenzeller, Berne?ski pies pasterski, Du?y szwajcarski pies pasterski, Entlebuher, Hovavart, Owczarek ?rodkowo azjatycki, Owczarek kaukaski, Tosa inu

    Konkurencje fina?owe

    SOBOTA 14.07.2012

    Najlepsze Baby Monika Kuriata-Okarmus
    Najlepsze Szczeni? Krystyna Opara
    Najlepszy Weteran Monika Kuriata-Okarmus
    Najlepszy Pies U?ytkowy Krystyna Opara
    Najlepszy M?odzie?owy Pies II Grupy Janusz Opara
    BEST IN SHOW Tibor Havelka


    *dok?adna godz. rozpocz?cia i zako?czenia wystawy nie zosta?a podana,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.

  • Mi?dzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Stara Mi?osna 2012r. - 17-07-2010
    Nazwa: Mi?dzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Stara Mi?osna 2012r.
    Lokalizacja: Warszawa - Stara Mi?osna - Hipodrom - ul. Szkolna 14
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 07 07 2012 09:00 - 08 07 2012 17:00
    Opis: Termin przyjmowania zg?osze? - Deadline of entries
    22.06.2012r.

    S?dziowanie grup / Division of groups
    7.07.2012 (sobota/Saturday) - grupy/groups: 2, 4, 5, 6, 7, 10
    8.07.2012 (niedziela/Sunday) - grupy/groups: 1, 3, 8, 9


    Planowana obsada s?dziowska - Judges

    FCI 1
    niedziela
    (Sunday) Tantiana Raschikhmarova (RUS)
    Owczarek belgijski Groenendael / Chien de berger belge Groenendael
    Owczarek belgijski Laekenois / Chien de berger belge Laekenois
    Owczarek belgijski Malinois / Chien de berger belge Malinois
    Owczarek belgijski Tervueren / Chien de berger belge Tervueren
    Owczarek szetlandzki (Sheltie) / Shetland Sheepdog
    Owczarek szkocki d?ugow?osy / Collie Rough
    Owczarek szkocki krótkow?osy / Collie Smooth
    Ma?gorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
    Border Collie
    Bouvier des Flandres / Vlaamse Koehond
    Welsh Corgi Cardigan
    Welsh Corgi Pembroke
    Waldemar Mrowiec (PL)
    Australian Cattle Dog
    Bearded Collie
    Bergamasco / Cane da pastore Rergamasco
    Bia?y owczarek szwajcarski
    Ceskoslovensky Vlcak
    Komondor
    Mudi
    Owczarek francuski Beauceron / Berger de Beauce
    Owczarek francuski Briard / Berger de Brie
    Owczarek po?udnioworosyjski Ju?ak / Joujnorousskaia Ovtcharka
    Owczarek staroangielski (Bobtail) / Old English Sheepdog (Bobtail)
    Puli bia?y / Puli feher
    Puli kolorowy (czarny/br?zowy/szary/p?owy) / Puli fekete, szurke, fako
    Pumi
    Schipperke
    Piotr Król (PL)
    Owczarek australijski (typ ameryka?ski) / Australian Shepherd (american type)
    Polski owczarek nizinny / Polish Lowland Sheepdog
    Polski owczarek podhala?ski / Polski Owczarek Podhalanski
    pozosta?e rasy (other breeds)
    Mieczys?aw G?tkowski (PL)
    Owczarek niemiecki d?ugow?osy / Deutscher Schäferhund - psy / dogs, wybór Zwyci?zcy Rasy / Best of Breed
    Owczarek niemiecki krótkow?osy / Deutscher Schäferhund - psy / dogs, wybór Zwyci?zcy Rasy / Best of Breed
    Stanis?aw Pasek (PL)
    Owczarek niemiecki d?ugow?osy / Deutscher Schäferhund - suki / bitches
    Owczarek niemiecki krótkow?osy / Deutscher Schäferhund - suki / bitches

    FCI 2
    sobota
    (Saturday) Olga Kupriyanova-Sinko (SLO)
    Appenzeller / Appenzeller Sennenhund
    Berne?ski pies pasterski / Berner Sennenhund
    Entlebucher / Entlebucher Sennenhund
    Pinczer austriacki / Österreichischer Kurzhaariger Pinscher
    Pinczer ma?pi / Affenpinscher
    Pinczer ?redni / Pinscher
    pozosta?e rasy (other breeds)
    Tantiana Raschikhmarova (RUS)
    Du?y szwajcarski pies pasterski / Grosser Schweizer Sennenhund
    Nowofundland / Newfoundland
    Landseer (typ kontynentalno-europejski) / Landseer (europäisch-kontinentaler Typ)
    Gabriela Ridarcikova (SK)
    Leonberger
    Mastif tybeta?ski / Do-Khyi, Tibetan Mastiff
    Mastif angielski / Mastiff
    Jaroslav Matyas (SK)
    Hovawart
    Owczarek kaukaski / Kavkazskaia Ovtcharka
    Owczarek ?rodkowoazjatycki / Sredneasiatskaia Ovtcharka
    Stefan Sinko (SLO)
    Buldog angielski / Bulldog
    Bokser / Deutscher Boxer
    Bullmastiff
    Dogue de Bordeaux
    Boerboel
    Andrzej Szutkiewicz (PL)
    Dog niemiecki (b??kitny) / Deutsche Dogge (Blau)
    Dog niemiecki (czarny, arlekin) / Deutsche Dogge (Schwarz, Gefleckt)
    Dog niemiecki (?ó?ty, pr?gowany) / Deutsche Dogge (Gelb, Gestromt)
    Danilo Giorgio (I)
    Sznaucer miniaturowy bia?y / Zwergschnauzer Weiss
    Sznaucer miniaturowy czarno - srebrny / Zwergschnauzer Schwarz-silber
    Sznaucer miniaturowy czarny / Zwergschnauzer Schwarz
    Sznaucer miniaturowy pieprz i sól / Zwergschnauzer Pfeffersalz
    Sznaucer olbrzym czarny / Riesenschnauzer Schwarz
    Sznaucer olbrzym pieprz i sól / Riesenschnauzer Pfeffersalz
    Sznaucer ?redni czarny / Schnauzer Schwarz
    Sznaucer ?redni pieprz i sól / Schnauzer Pfeffersalz
    Igor Vyguzov
    Czarny terier rosyjski / Tchiorny Terrier
    Doberman / Dobermann
    Pinczer miniaturowy / Zwergpinscher
    Andrzej Kot (PL)
    Rottweiler
    Cane Corso
    Waldemar Mrowiec (PL)
    Aidi
    Anatolian / Coban Kopegi
    Bernardyn d?ugow?osy / St. Bernhardshund Langhaarig
    Bernardyn krótkow?osy / St.Bernhardshund Kurzhaarig
    Dog z Majorki / Ca de Bou
    Dog argenty?ski / Dogo Argentino
    Dog kanaryjski / Perro de presa Canario
    Fila Brasileiro
    Mastif hiszpa?ski / Mastin Espa?ol
    Mastif neapolita?ski / Mastino Napoletano
    Mastif pirenejski
    Pirenejski pies górski / Chien de Mon-tagne des Pyrenees
    Shar Pei
    Tosa

    FCI 3
    niedziela
    (Sunday) Dorota Witkowska (PL)
    Bulterier / Bull Terrier
    Staffordshire Bull Terrier
    Kamon Litov (BG)
    American Staffordshire Terrier
    Bulterier miniaturowy / Miniature Bull Terrier
    Terier irlandzki / Irish Terrier
    pozosta?e rasy (other breeds)
    Zygmunt Jakubowski (PL)
    Airedale Terrier
    Aleksandra S?kowska-Miros (PL)
    West Highland White Terrier
    Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
    Yorkshire Terier
    Karl Reisinger (A)
    Foksterier krótkow?osy / Fox Terrier Smooth
    Foksterier szorstkow?osy / Fox Terrier Wire
    Jack Russell Terrier
    Niemiecki terier my?liwski / Deutscher Jagdterrier
    Parson Jack Russell Terrier
    Dan Ericsson (S)
    Australian Silky Terrier
    Bedlington Terrier
    Border Terrier
    Cairn Terrier
    Dandie Dinmont Terrier
    Irish Soft Coated Wheaten Terrier
    Kerry Blue Terrier
    Norwich Terrier
    Sealyham Terrier
    Skye Terrier
    Terier australijski / Australian Terrier
    Terier czeski / Cesky terier
    Terier szkocki / Scottish Terrier
    Terier walijski / Welsh terrier

    FCI 4
    sobota
    (Saturday) Dorota Witkowska (PL)
    Jamnik krótkow?osy standardowy / Dachshund Kurzhaar (Standard)
    Jamnik krótkow?osy miniaturowy / Zwerg-Dachshund Kurzhaar
    Jamnik krótkow?osy króliczy / Kaninchen-Dachshund Kurzhaar
    Beata ?eglicka (PL)
    Jamnik szorstkow?osy standardowy / Dachshund Rauhaar (Standard)
    Jamnik szorstkow?osy miniaturowy / Zwerg-Dachshund Rauhhaar
    Jamnik szorstkow?osy króliczy / Kaninchen-Dachshund Rauhaar
    Jamnik d?ugow?osy standardowy / Dachshund Langhaar (Standard)
    Jamnik d?ugow?osy miniaturowy / Zwerg-Dachshund Langhaar
    Jamnik d?ugow?osy króliczy / Kaninchen-Dachshund Langhaar

    FCI 5
    sobota
    (Saturday) Dan Ericsson (S)
    Alaskan Malamute
    Chow Chow
    Samoyed / Samoiedskaia Sabaka
    Siberian Husky
    pozosta?e rasy (other breeds)
    Ma?gorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
    Akita
    Akita ameryka?ska / American Akita
    Basenji
    Karelski pies na nied?wiedzie / Karjalankarhukoira
    ?ajka zachodniosybernska / Zapadno-Sibirskaia Laika
    Nagi pies peruwia?ski ?redni / Perro sin pelo del Peru - Medlo
    Pies Faraona / Pharaoh Hound
    Podengo portugalski krótkow?osy miniaturowy / Podengo Portugues Pequeno a pelo liso
    Shiba
    Szpic ma?y bia?y / Deutscher Kleinspitz - Weiss
    Szpic ma?y kolorowy klasyczny (br?zowy/czarny) / Deutscher Kleinspitz - Altfarben
    Szpic ma?y kolorowy wspó?czesny (pomara?czowy/wilczasty) / Deutscher Kleinspitz - Neufarben
    Szpic miniaturowy / Zwergspitz Pomeranian
    Szpic ?redni bia?y / Deutscher Mittelspitz - Weiss
    Szpic ?redni kolorowy klasyczny (br?zowy/czarny) / Deutscher Mittelspitz - Altfarben
    Szpic ?redni kolorowy wspó?czesny (pomara?czowy/wilczasty) / Deutscher Mittelspitz - Neufarben
    Szpic wilczy / Wolfspitz

    FCI 6
    sobota
    (Saturday) Karl Reisinger (A)
    Beagle
    Aleksander Skrzy?ski (PL)
    Basset Hound
    Dalmaty?czyk / Dalmatinac
    Rhodesian Ridgeback
    Posokowiec bawarski / Bayrischer Gebrigsschwelsshund
    pozosta?e rasy (other breeds)
    Leszek Salamon (PL)
    Alpejski Go?czy krótkono?ny / Alpenlandische Dachsbracke
    Basset artezyjsko - normandzki / Basset artesien normand
    Bloodhound / Chien de Saint-Hubert
    Go?czy berne?ski / Berner Laufhund
    Go?czy polski
    Go?czy s?owacki / Slowensky kopov
    Ogar polski
    Petit Basset griffon vendeen
    Porcelaine
    Posokowiec hanowerski / Hannoverscher Schweisshund

    FCI 7
    sobota
    (Saturday) Kamon Litov (BG)
    Ma?y Münsterländer / Kleiner Münsterländer Vorstehhund
    Wy?e? czeski szorstkow?osy (fousek) / Cesky fousek
    Wy?e? niemiecki d?ugow?osy / Deutscher Langhaariger Vorstehhund
    Wy?e? niemiecki krótkow?osy / Deutscher Kurzhaariger Vorstehhund
    Wy?e? niemiecki szorstkow?osy / Deutscher Drahthaarlger Vorstehhund
    Wy?e? s?owacki szorstkow?osy (ohar) / Slovensky hrubosrsty stavac (ohar)
    Wy?e? weimarski d?ugowtosy / Weimaraner langhaarig
    Wy?e? weimarski krótkow?osy / Weimaraner kurzhaarlg
    Wy?e? w?gierski krótkow?osy / Povidszoru magyar vizsla
    Wy?e? w?gierski szorstkow?osy / Drotzoru magyar vizsla
    Wy?e? w?oski krótkow?osy / Bracco italiano
    Arja Koskelo (FIN)
    Braque d'Auvergne
    Epagneul breton (brittany)
    Pointer
    Seter angielski / English setter
    Seter irlandzki czerwono - bia?y / Irish red and white setter
    Seter lrlandzki / Irish red setter
    Seter szkocki (Gordon) / Gordon setter
    pozosta?e rasy (other breeds)

    FCI 8
    niedziela
    (Sunday) Stefan Sinko (SLO)
    Golden Retriever
    Aleksander Skrzy?ski (PL)
    Barbet
    Chesapeake Bay Retriever
    Clumber Spaniel
    Curly Coated Retriever
    Flat Coated Retriever
    Hiszpa?ski pies dowodny / Perro de Aqua Espanol
    Lagotto Romagnolo
    Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    P?ochacz niemiecki / Deutscher Wachtelhund
    Portugalski pies dowodny / Cao de Aqua portugues
    Sussex Spaniel
    Springer spaniel walijski / Welsh Springer Spaniel
    Igor Vyguzov (RUS)
    Labrador retriever
    Arja Koskelo (FIN)
    Cocker spaniel ameryka?ski / American Cocker Spaniel
    Cocker spaniel angielski / Englisch Socker Spaniel
    Field Spaniel
    Springer spaniel angielski / English Springer Spaniel
    pozosta?e rasy (other breeds)

    FCI 9
    niedziela
    (Sunday) Carlos Fernandez-Renau
    Chi?ski grzywacz (bezw?osy/ow?osiony) / Chinese crested dog (hairless/powder puff)
    Pudel du?y / Grand caniche
    Pudel miniaturowy / Caniche nain
    Pudel ?redni / Caniche moyen
    Pudel toy / Caniche Toy
    Zygmunt Jakubowski (PL)
    Buldog francuski / Bouledogue francais
    pozosta?e rasy (other breeds)
    Bogus?awa Szyd?owicz-Pola?czyk (PL)
    Bichon frise / Bichon a poil frise
    Chin japo?ski / Chin
    Coton de Tulear
    Malta?czyk / Maltese
    Mops / Pug
    Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon / Epagneul nain continental a oreilles droites Papillon
    Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene / Epagneul nain continental a oreilles tombantes Phalene
    Olga Kupriyanova-Sinko (SLO)
    Chihuahua d?ugow?osy / Chihuahua a pelo largo
    Chihuahua krótkow?osy / Chihuahua a pelo corto
    Jaroslav Matyjas (SK)
    Boston terier
    Cavalier King Charles spaniel
    King Charles spaniel
    Rosyjski toy d?ugow?osy
    Rosyjski toy krótkow?osy
    Spaniel tybeta?ski / Tibetan Spaniel
    Terier tybeta?ski / Tibetan Terrier
    Gabriela Ridarcikova (SK)
    Brabantczyk / Petit Brabancon
    Gryfonik belgijski / Griffon Belge
    Gryfonik brukselski / Griffon Bruxellois
    Hawa?czyk / Bichon Havanais
    Lhasa Apso
    Lwi piesek / Petit chien lion
    Peki?czyk / Pekingese
    Shih tzu
    FCI 10
    sobota
    (Saturday) Carlos Fernandez-Renau
    Charcik w?oski / Piccolo Levriero Italiano
    Chart afga?ski / Afgan Hound
    Chart afryka?ski / Azawakh
    Chart kirgiski Tajgan
    Chart perski / Saluki
    Chart polski
    Chart rosyjski borzoj / Barzaia
    Greyhound
    Whippet
    Wilczarz irlandzki / Irish Wolfhound
    pozosta?e rasy (other breeds)

    Konkurs M?ody Prezenter (Junior Handling)
    Dorota Witkowska (PL) - Sobota / Saturday
    Leszek Siejkowski (PL) - Niedziela / Sunday

    Konkurencje fina?owe:

    Sobota

    M?ody Prezenter ? Dorota Witkowska (PL)
    Najlepszy Pies Rasy Polskiej ? Piotr Król (PL)
    Najlepszy Pies U?ytkowy - Zygmunt ?ab?dzki (PL)
    Najlepsza Para ? Zygmunt Jakubowski (PL)
    Najlepsza Grupa ? Halina Kuczy?ska (PL)
    Najpi?kniejsze Baby ? Barbara Szczepkowska (PL)
    Najpi?kniejsze Szczeni? ? Ma?gorzata Ha?as (PL)
    Najpi?kniejszy Weteran ? Leszek Siejkowski (PL)
    Najpi?kniejszy Junior ? Stefan Sinko (SLO)
    Zwyci?zca Grupy 2 ? Jaroslav Matyas (SK)
    Zwyci?zca Grupy 4 ? Andrzej Mania (PL)
    Zwyci?zca Grupy 5 ? El?bieta Augustyniak (PL)
    Zwyci?zca Grupy 6 ? Aleksander Skrzy?ski (PL)
    Zwyci?zca Grupy 7 ? Kamen Litov (BG)
    Zwyci?zca Grupy 10 ? Carlos Fernandez-Renau

    Niedziela

    M?ody Prezenter ? Leszek Siejkowski (PL)
    Najlepszy Pies Rasy Polskiej ? Andrzej Kot (PL)
    Najlepszy Pies U?ytkowy ? Halina Kuczy?ska (PL)
    Najlepsza Para ? Jan Gajewski (PL)
    Najlepsza Grupa ? Andrzej Mania (PL)
    Najpi?kniejsze Baby ? Barbara Szczepkowska (PL)
    Najpi?kniejsze Szczeni? ? Andrzej Szutkiewicz (PL)
    Najpi?kniejszy Weteran ? El?bieta Augustyniak (PL)
    Najpi?kniejszy Junior ? Stefan Sinko (SLO)
    Zwyci?zca Grupy 1 ? Piotr Król (PL)
    Zwyci?zca Grupy 3 ? Dan Ericsson (S)
    Zwyci?zca Grupy 8 ? Arja Koskelo (FIN)
    Zwyci?zca Grupy 9 ? Olga Kupriyanova-Sinko (SLO)

    Best in Show ? Karl Reisinger (A)



    *dok?adna godz. rozpocz?cia i zako?czenia wystawy i Grand Prix nie zosta?y podane,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.

  • Mi?dzynarodowa wystawa psów rasowych - PRESTIGE w Lesznie 2012r. - 28-05-2012
    Nazwa: Mi?dzynarodowa wystawa psów rasowych - PRESTIGE w Lesznie 2012r.
    Lokalizacja: Leszno - Centralna Szko?a Szybowcowa AP - http://www.cssleszno.eu
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 02 06 2012 10:00 - 03 06 2012 17:00
    Opis: Op?aty:
    Po 13 Maja 50 Euro za ka?dego psa.

    Plan s?dziowania:

    SOBOTA
    RING 1: S?dzia - Barbara Wójcik 10:00
    Welsh Corgi Cardigan
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 232 - 232
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 233 - 233
    Klasa Championów - Championklasse 1 234 - 234
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 235 - 236
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 237 - 237
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 238 - 238
    Welsh Corgi Pembroke
    PSY - RÜDEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 239 - 239
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 240 - 240
    Klasa Championów - Championklasse 2 241 - 242
    Owczarek Francuski Beauceron - Berger de Beauce
    PSY - RÜDEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 94 - 94
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 95 - 95
    Owczarek Szetlandzki - Shetland Sheepdog
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 179 - 181
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 182 - 183
    Klasa Championów - Championklasse 1 184 - 184
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 185 - 185
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 8 186 - 193
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 5 194 - 198
    Klasa Championów - Championklasse 1 199 - 199
    Owczarek Szkocki Krótkow?osy - Collie Smooth
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 216 - 216
    Owczarek Szkocki D?ugow?osy - Collie Rough
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 200 - 200
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 201 - 201
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 202 - 202
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 203 - 204
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 205 - 208
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 209 - 210
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 211 - 212
    Klasa Championów - Championklasse 3 213 - 215
    RING 2: S?dzia - Zdenka Jilkova 10:00
    Alaskan Malamute
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1023 - 1023
    Klasa Championów - Championklasse 2 1024 - 1025
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1026 - 1026
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1027 - 1027
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1028 - 1028
    Samoyed
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1054 - 1054
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1055 - 1055
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1056 - 1056
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1057 - 1057
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 1058 - 1059, 1887
    Siberian Husky
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 1062 - 1063
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 1064 - 1066
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1067 - 1068
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1069 - 1069
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 1070 - 1070
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 1071 - 1072
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 1073 - 1075
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 1076 - 1078
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 4 1079 - 1082
    Klasa Championów - Championklasse 1 1083 - 1083
    RING 2: S?dzia - Ewa Buk?ad
    Polski Owczarek Nizinny - Polish Lowland Sheepdog
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 230 - 230
    Australian Cattle Dog - Australian Cattledog
    PSY - RÜDEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 1 - 1
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 2 - 2
    Bouvier des Flandres
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 44 - 44
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 45 - 45
    Owczarek Australijski typ ameryka?ski - Australian Shepherd American Type
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 66 - 66
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 67 - 68
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 69 - 70
    Klasa Championów - Championklasse 1 71 - 71
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 72 - 72
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 73 - 74
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 5 75 - 79
    Czuwacz S?owacki - Slovensky Cuvac
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 65 - 65
    Owczarek Rumu?ski Carpatin - Ciobanesc Romanesc Carpain
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 171 - 171
    Polski Owczarek Nizinny - Polish Lowland Sheepdog
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 217 - 217
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 218 - 219
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 220 - 220
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 221 - 223
    Klasa Championów - Championklasse 2 224 - 225
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 226 - 226
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 227 - 227
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 228 - 228
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 229 - 229
    Saarlooswolfhond - Saarlooswolfhond
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 231 - 231
    RING 3: S?dzia - Leszek Siejkowski 10:00
    Terier Szkocki - Scottish Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 877 - 877
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 878 - 879
    Klasa Championów - Championklasse 1 880 - 880
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 881 - 883
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 884 - 885
    Klasa Championów - Championklasse 2 886 - 887
    Parson Russell Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 839 - 840
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 841 - 843
    Klasa U?ytkowa - 1 844 - 844
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 845 - 845
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 846 - 846
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 847 - 847
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 848 - 848
    Australian Silky Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 771 - 771
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 772 - 772
    Klasa Championów - Championklasse 1 773 - 773
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 774 - 774
    Bedlington Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 775 - 775
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 776 - 776
    Border Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 777 - 778
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 779 - 779
    Cairn Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 800 - 800
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 801 - 801
    Foksterier Krótkow?osy - Fox Terrier-Smooth
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 802 - 802
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 803 - 803
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 804 - 804
    Foksterier Szorstkow?osy - Fox Terrier-Wire
    PSY - RÜDEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 805 - 805
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 806 - 806
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 807 - 807
    Irish Soft Coated Wheaten Terrier
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 808 - 808
    Manchester Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 821 - 821
    Niemiecki Terier My?liwski - Deutscher Jagdterrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 822 - 822
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 823 - 824
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 825 - 826
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 4 827 - 830
    Norfolk Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 831 - 831
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 832 - 832
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 833 - 833
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 834 - 834
    Norwich Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 835 - 835
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 836 - 836
    Klasa Championów - Championklasse 1 837 - 837
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 838 - 838
    Terier Czeski - Terier Czeski
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 874 - 875
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 876 - 876
    Airedale Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 724 - 724
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 725 - 726
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 425 - 425
    Terier Walijski - Welsh Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 888 - 888
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 889 - 890
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 891 - 892
    RING 4: S?dzia - Piotr Król 10:00
    West Highland White Terier
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 3 893 - 895
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 896 - 898
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 899 - 900
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 901 - 903
    Klasa Championów - Championklasse 3 904 - 906
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 3 907 - 909
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 910 - 910
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 911 - 913
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 4 914 - 917
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 5 918 - 922
    Klasa Championów - Championklasse 3 923 - 925
    Bullterrier Miniaturowy - Miniature Bull Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 795 - 795
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 796 - 797
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 798 - 798
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 799 - 799
    American Staffordshire Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 727 - 727
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 6 728 - 733
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 734 - 735
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 6 736 - 741
    Klasa Championów - Championklasse 3 742 - 744
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 2 745 - 746
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 747 - 747
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 4 748 - 751
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 6 752 - 756, 135
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 757 - 759
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 7 760 - 766
    Klasa Championów - Championklasse 2 767 - 768
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 2 769 - 770
    RING 5: S?dzia - Walter Jungblut 10:00
    Sealyham Terrier
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 849 - 849
    Yorkshire Terrier - Yorkshire Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 926 - 926
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 5 927 - 931
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 5 932 - 936
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 4 937 - 940
    Klasa Championów - Championklasse 1 941 - 941
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 942 - 943
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 7 944 - 950
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 7 951 - 957
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 6 958 - 963
    Klasa Championów - Championklasse 1 964 - 964
    RING 6: S?dzia - Ligita Zake 10:00
    Owczarek Podhala?ski - Kontinentale Vorstehhunde
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 152 - 152
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 153 - 153
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 154 - 154
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 158 - 158
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 157 - 157
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 155 - 156
    Klasa Championów - Championklasse 1 159 - 159
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 160 - 160
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 161 - 162
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 166 - 166
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 163 - 165
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 170 - 170
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 168 - 168
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 167 - 167
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 169 - 169
    Owczarek Staroangielski - Old English Sheepdog (Bobtail)
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 172 - 172
    Klasa Championów - Championklasse 1 173 - 173
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 174 - 174
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 4 175 - 178
    Owczarek Francuski Briard - Berger de Brie (Briard)
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 96 - 97
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 98 - 98
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 6 99 - 104
    klasa Posrednia - Mittelklasse 1 583-583
    Klasa Championów - Championklasse 1 105 - 105
    Bia?y Owczarek Szwajcarski - Berger Blanc Suisse
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 9 - 9
    Klasa Championów - Championklasse 1 10 - 10
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 11 - 11
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 12 - 12
    Bergamasco - Cane Da Pastore Bergamasco
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 8 - 8
    Bearded Collie
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 3 - 3
    Klasa Championów - Championklasse 1 4 - 4
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 5 - 5
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 6 - 6
    Klasa Championów - Championklasse 1 7 - 7
    Border Collie
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 13 - 14
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 5 15 - 19
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 20 - 21
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 22 - 24
    Klasa Championów - Championklasse 1 25 - 25
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 26 - 26
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 27 - 27
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 7 28 - 34
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 6 35 - 40
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 41 - 42
    Klasa Championów - Championklasse 1 43 - 43
    Ceskoslovensky Vlcak - Tschechoslovakischer Wolfshund
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 46 - 48
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 49 - 50
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 51 - 51
    Klasa Championów - Championklasse 2 52 - 53
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 54 - 55
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 56 - 56
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 4 57 - 60
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 61 - 62
    Klasa Championów - Championklasse 1 63 - 63
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 1 64 - 64
    RING 7: S?dzia - Jan Gajewski 10:00
    Bullterrier - English Bull Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 3 780 - 782
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 783 - 783
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 784 - 785
    Klasa Championów - Championklasse 1 786 - 786
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 2 787 - 788
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 789 - 790
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 791 - 791
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 792 - 792
    Klasa Championów - Championklasse 1 793 - 793
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 1 794 - 794
    Staffordshire Bull Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 850 - 851
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 852 - 854
    Klasa Championów - Championklasse 2 855 - 856
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 2 857 - 858
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 859 - 859
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 860 - 863
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 4 864 - 867
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 5 868 - 872
    Klasa Championów - Championklasse 1 873 - 873
    Jack Russell Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 809 - 811
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 812 - 812
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 813 - 813
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 814 - 817
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 818 - 820
    RING 8: S?dzia - Ann Corbett 10:00
    Angielski Springer Spaniel - English Springer Spaniel
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 1312 - 1312
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1313 - 1313
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 1314 - 1316
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 1317 - 1319
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1320 - 1320
    Klasa Championów - Championklasse 1 1321 - 1321
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 1322 - 1323
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 1324 - 1326
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 5 1327 - 1331
    Klasa Championów - Championklasse 2 1332 - 1333
    RING 8: S?dzia - Krystyna Sajnóg
    Golden Retriever
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1357 - 1357
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 6 1358 - 1363
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 4 1364 - 1367
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 4 1368 - 1370, 1888
    Klasa U?ytkowa - 1 1371 - 1371
    Klasa Championów - Championklasse 3 1372 - 1374
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 1 1375 - 1375
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1376 - 1376
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 9 1377 - 1385
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 8 1386 - 1393
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 6 1394 - 1399
    Klasa U?ytkowa - 1 1400 - 1400
    Klasa Championów - Championklasse 6 1401 - 1406
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 1 1407 - 1407
    RING 9: S?dzia - Diana Spawin 10:00
    Akita
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 990 - 990
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 991 - 992
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 993 - 995
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 996 - 997
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 994 - 994
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 998 - 998
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 999 - 1000
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 5 1001 - 1005
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 4 1006 - 1009
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1010 - 1011
    Klasa Championów - Championklasse 1 1012 - 1012
    Jamnik D?ugow?osy Miniaturowy - Zwerg Dachshund Langhaar
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 965 - 965
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 966 - 966
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 967 - 967
    Jamnik Krótkow?osy Króliczy - Kaninchen Dachshund Kurzhaar
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 968 - 968
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 969 - 969
    Jamnik Krótkow?osy Miniaturowy - Zwerg Dachshund Kurzhaar
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 970 - 970
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 971 - 971
    Jamnik Krótkow?osy Standard - Dachshund Kurzhaar
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 972 - 973
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 974 - 974
    Klasa U?ytkowa - 1 975 - 975
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 976 - 976
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 977 - 978
    Jamnik Szorstkow?osy Króliczy - Kaninchen Dachshund Rauhhaar
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 979 - 979
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 980 - 980
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 981 - 981
    Jamnik Szorstkow?osy Miniatur. - Zwerg Dachshund Rauhhaar
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 982 - 983
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 984 - 984
    Jamnik Szorstkow?osy Standard - Dachshund Rauhhaar
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 985 - 985
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 986 - 986
    Klasa U?ytkowa - 1 987 - 987
    Klasa Championów - Championklasse 1 988 - 988
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 989 - 989
    RING 10: S?dzia - Chris Hancock 10:00
    Labrador Retriever
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 1408 - 1408
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1409 - 1409
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 7 1410 - 1416
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 9 1417 - 1425
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 12 1426 - 1437
    Klasa U?ytkowa - 4 1438 - 1441
    Klasa Championów - Championklasse 3 1442 - 1444
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 4 1445 - 1448
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 10 1449 - 1458
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 6 1459 - 1464
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 13 1465 - 1477
    Klasa Championów - Championklasse 1 1478 - 1478
    RING 11: S?dzia - Angela Hancock 10:00
    Walijski Springer Spaniel - Welsh Springer Spaniel
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1491 - 1491
    Sussex Spaniel - Sussex Spaniel
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1490 - 1490
    P?ochacz Niemiecki - Deutsche Wachtelhund
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1489 - 1489
    P?ochacz Holenderski - Kooikerhondje
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1485 - 1485
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1486 - 1486
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1487 - 1487
    Klasa Championów - Championklasse 1 1488 - 1488
    Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Nova Scotia Duck Tolling Retriever
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1481 - 1481
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1482 - 1482
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1483 - 1483
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 1484 - 1484
    Lagotto Romagnolo
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1479 - 1479
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1480 - 1480
    Clumber Spaniel
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1335 - 1335
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1336 - 1336
    Chesapeake Bay Retriever - Chesaeake Bay Retriever
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1334 - 1334
    Angielski Cocker Spaniel - English Cocker Spaniel
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1289 - 1289
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1290 - 1290
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1291 - 1291
    Klasa U?ytkowa - 2 1292 - 1293
    Klasa Championów - Championklasse 1 1294 - 1294
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1295 - 1295
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 6 1296 - 1301
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1302 - 1303
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1304 - 1304, 1288
    Klasa U?ytkowa - 2 1305 - 1306
    Klasa Championów - Championklasse 3 1307 - 1309
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 2 1310 - 1311
    Ameryka?ski Cocker Spaniel - American Cocker Spaniel
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 1278 - 1280
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1281 - 1281
    Klasa Championów - Championklasse 2 1282 - 1283
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 1284 - 1284
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1285 - 1285
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1286 - 1286
    Klasa Championów - Championklasse 1 1287 - 1287
    Flat-Coated Retriever
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1337 - 1337
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1338 - 1338
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1339 - 1340
    Klasa Championów - Championklasse 3 1341 - 1343
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 5 1344 - 1348
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 4 1349 - 1352
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1353 - 1354
    Klasa Championów - Championklasse 2 1355 - 1356
    RING 12: S?dzia - Javier Sanchez 10:00
    Akita Ameryka?ski - American Akita
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1013 - 1013
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1014 - 1014
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1015 - 1016
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1017 - 1017
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 1018 - 1019
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1020 - 1020
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1021 - 1022
    Basenji - Basenji
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 1029 - 1029
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1030 - 1031
    Klasa Championów - Championklasse 2 1032 - 1033
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1034 - 1034
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1035 - 1035
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1036 - 1036
    Klasa Championów - Championklasse 1 1037 - 1037
    Karelski Pies na Nied?wiedzie - Karelischer Barenhund
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1047 - 1047
    Klasa Championów - Championklasse 1 1048 - 1048
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 1049 - 1051
    Nagi Pies Peruwia?ski
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 1052 - 1052
    Shiba
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1060 - 1060
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1061 - 1061
    Szpic miniaturowy - Zwergspitz
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1086 - 1086
    Klasa Championów - Championklasse 1 1087 - 1087
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 1088 - 1090
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1091 - 1091
    Thai Ridgeback dog - Thai Ridgeback dog
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1093 - 1093
    Chow-Chow czarny i niebieski - Chow-Chow Black and Blue
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1038 - 1038
    Klasa Championów - Championklasse 1 1039 - 1039
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1040 - 1041
    Chow-Chow rudy i pozosta?e kolory - Chow-Chow Red
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1042 - 1042
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1043 - 1043
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1044 - 1044
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1045 - 1045
    Klasa Championów - Championklasse 1 1046 - 1046
    Podenco z Ibizy - Ibizian Podenco
    PSY - RÜDEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 1053 - 1053
    Szpic ma?y bia?y - Kleinspitz weiss
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1084 - 1084
    Szpic ma?y kol.wspó?.pom.wil. - Kleinspitz Neufarben
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1085 - 1085
    Szpic Wilczy - Wolfspitz
    PSY - RÜDEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 1092 - 1092
    RING 13: S?dzia - Erwin Deutscher 10:00
    OWCZAREK NIEMIECKI D?UGOW?OSY - DEUTSCHER SCHAFERHUND LANGHAARIG
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 136 - 136
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 137 - 137
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 138 - 138
    Klasa U?ytkowa - 1 139 - 139
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 2 140 - 141
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 4 142 - 145
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 146 - 149
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 150 - 151
    Owczarek Niemiecki - Deutscher Schaferhund
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 106 - 106
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 107 - 107
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 108 - 110
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 111 - 113
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 114 - 116
    Klasa U?ytkowa - 1 117 - 117
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 118 - 118
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 119 - 122
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 4 123 - 126
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 7 127 - 133
    Klasa Championów - Championklasse 2 134 - 135
    Owczarek Belgijski Malinois - Malenois
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 80 - 80
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 81 - 81
    Owczarek Belgijski-Groenendael - Groenendael
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 82 - 82
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 83 - 83
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 84 - 85
    Klasa U?ytkowa - 1 86 - 86
    Owczarek Belgijski-Tervueren - Tervueren
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 87 - 87
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 88 - 88
    Klasa U?ytkowa - 1 89 - 89
    Klasa Championów - Championklasse 2 90 - 91
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 92 - 92
    Klasa Championów - Championklasse 1 93 - 93

    NIEDZIELA
    RING 1: S?dzia - El?bieta Junikiewicz 10:00
    Chihuahua D?ugow?osy - Chihuahua Langhaar
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1614 - 1614
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1615 - 1616
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1617 - 1618
    Klasa Championów - Championklasse 1 1619 - 1619
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 1620 - 1620
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 1621 - 1622
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 1623 - 1624
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1625 - 1626
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1627 - 1628
    Chihuahua Krótkow?osy - Chihuahua Kurzhaar
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 2 1629 - 1630
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 1631 - 1633
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 5 1634 - 1638
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1639 - 1640
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 2 1641 - 1642
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 8 1643 - 1649, 148
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 1650 - 1652
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1653 - 1654
    Klasa Championów - Championklasse 1 1655 - 1655
    Shih-tzu
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1792 - 1792
    Klasa Championów - Championklasse 1 1793 - 1793
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 1794 - 1795
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 1796 - 1798
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 1799 - 1801
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1802 - 1803
    RING 2: S?dzia - Javier Sanchez 10:00
    Cavalier King Charles Spaniel
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 1577 - 1580
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1581 - 1582
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 5 1583 - 1587
    Klasa Championów - Championklasse 3 1588 - 1590
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 1 1591 - 1591
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 1592 - 1592
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1593 - 1593
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 8 1594 - 1601
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 6 1602 - 1607
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 5 1608 - 1612
    Klasa Championów - Championklasse 1 1613 - 1613
    Chi?ski Grzywacz - Chinese Crested Dog
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 1656 - 1659
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 1660 - 1662
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 5 1663 - 1667
    Klasa Championów - Championklasse 4 1668 - 1671
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 2 1672 - 1673
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 1674 - 1675
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1676 - 1676
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 7 1677 - 1683
    Klasa Championów - Championklasse 1 1684 - 1684
    RING 3: S?dzia - Zdenka Jilkova 10:00
    Spaniel Tybeta?ski - Tibetan Spaniel
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1815 - 1815
    Hawa?czyk - Bichon Havanais
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1695 - 1695
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1696 - 1696
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1697 - 1697
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1698 - 1698
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1699 - 1699
    Klasa Championów - Championklasse 1 1700 - 1700
    Lhasa Apso
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 1705 - 1705
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 1706 - 1707
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1708 - 1708
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1709 - 1709
    Klasa Championów - Championklasse 1 1710 - 1710
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 1711 - 1712
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1713 - 1713
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1714 - 1714
    Klasa Championów - Championklasse 1 1715 - 1715
    Buldog Francuski - Bouledogue Francais
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 4 1525 - 1528
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 1529 - 1532
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1533 - 1534
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 4 1535 - 1538
    Klasa Championów - Championklasse 1 1539 - 1539
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 5 1540 - 1544
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 14 1545 - 1558
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 5 1559 - 1563
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 9 1564 - 1572
    Klasa Championów - Championklasse 4 1573 - 1576
    RING 4: S?dzia - Walter Jungblut 10:00
    Mops - Pug
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 1737 - 1740
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1741 - 1741
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1742 - 1742
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 6 1743 - 1748
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 4 1749 - 1752
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 1753 - 1755
    Pudel Du?y-Bia?y,Czarny,Br?zow - Gross Pudel-Weiss,Schwarz,Brau
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1766 - 1766
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1767 - 1767
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1768 - 1768
    Pudel Du?y-Srebrny,Apricot - Gross Pudel-Silber,Apricot
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1769 - 1769
    Klasa Championów - Championklasse 1 1770 - 1770
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1771 - 1771
    Pudel Miniatura-Bia?.Czar.Br?z - Zwerg Pudel-Weiss,Schwarz,Brau
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1772 - 1772
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1773 - 1773
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1774 - 1774
    Pudel Miniatura-Srebrny,Aprico - Zwerg Pudel-Silber,Apricot
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1775 - 1775
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1776 - 1776
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1777 - 1777
    Pudel ?redni-Czarny,Bia?y,Br?z - Klein Pudel-Schwarz,Weiss,Brau
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1778 - 1778
    Pudel ?redni-Srebrny,Apricot - Klein Pudel-Silber,Apricot
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1779 - 1779
    Klasa Championów - Championklasse 1 1780 - 1780
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 1781 - 1781
    Pudel Toy - Caniche Toy
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1782 - 1782
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 1783 - 1784
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1785 - 1785
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1786 - 1786
    Spaniel kontynentalny miniaturowy Papilon - Epagneul Nain Continental Papillon
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1804 - 1804
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1805 - 1805
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1806 - 1806
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1807 - 1807
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1808 - 1809
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 4 1810 - 1813
    Klasa U?ytkowa - 1 1814 - 1814
    Terier Tybeta?ski - Tibetan Apso
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1816 - 1816
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1817 - 1817
    Klasa Championów - Championklasse 1 1818 - 1818
    RING 5: S?dzia - Chris Hancock 10:00
    Sznaucer Miniatura Bia?y - Zwergschnauzer Weiss
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 658 - 658
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 659 - 659
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 660 - 660
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 661 - 661
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 662 - 662
    Sznaucer Miniatura Czarno-Sreb - Zwergschanuzer Schwarz-Silber
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 663 - 665
    Klasa Championów - Championklasse 2 666 - 666, 1853
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 1 667 - 667
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 668 - 671
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 672 - 672
    Sznaucer Miniatura Czarny - Zwergschnauzer Schwarz
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 673 - 673
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 674 - 674
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 675 - 675
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 676 - 676
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 677 - 677
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 678 - 678
    Klasa Championów - Championklasse 1 679 - 679
    Sznaucer Miniatura Pieprz-Sól - Zwergschnauzer Pfeffersalz
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 680 - 680
    Klasa Championów - Championklasse 1 681 - 681
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 1 682 - 682
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 5 683 - 687
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 688 - 688
    Klasa Championów - Championklasse 2 689 - 689, 1886
    Sznaucer ?redni Czarny - Schnauzer Schwarz
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 708 - 708
    Klasa Championów - Championklasse 1 709 - 709
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 710 - 710
    Sznaucer ?redni Pieprz-Sól - Schnauzer Pfefersalz
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 711 - 711
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 712 - 712
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 713 - 713
    Sznaucer Olbrzym Czarny - Giant Schnauzer Black
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 690 - 692
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 693 - 694
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 695 - 695
    Klasa Championów - Championklasse 1 696 - 696
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 697 - 697
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 698 - 699
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 700 - 700
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 701 - 703
    Klasa U?ytkowa - 2 704 - 705
    Klasa Championów - Championklasse 2 706 - 707
    RING 6: S?dzia - Erwin Deutscher 10:00
    Boston Terrier - Hochlaufige Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1505 - 1505
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1506 - 1506
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 1507 - 1507
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1508 - 1508
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 1509 - 1511
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 1512 - 1514
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 4 1515 - 1518
    Brabantczyk - Petit Brabancon
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1519 - 1519
    Klasa Championów - Championklasse 2 1520 - 1521
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 1522 - 1523
    Klasa Championów - Championklasse 1 1524 - 1524
    Bolo?czyk - Bologneser
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 1497 - 1497
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1498 - 1498
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1499 - 1499
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1500 - 1500
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1501 - 1501
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1502 - 1502
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1503 - 1503
    BOLO?CZYK KOLOROWY - BOLOGNESE COLORED
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1504 - 1504
    Coton de Tulear
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1685 - 1685
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1686 - 1686
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1687 - 1687
    Japan Chin - Chin
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1701 - 1701
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1702 - 1702
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1703 - 1704
    Malta?czyk - Malteser
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 1718 - 1721
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1722 - 1722
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1723 - 1724
    Klasa Championów - Championklasse 1 1725 - 1725
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 7 1726 - 1732
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1733 - 1734
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1735 - 1735
    Klasa Championów - Championklasse 1 1736 - 1736
    Peki?czyk - Pekingese
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1756 - 1756
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1757 - 1757
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1758 - 1758
    Klasa Championów - Championklasse 1 1759 - 1759
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 1760 - 1760
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1761 - 1761
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1762 - 1762
    Klasa Championów - Championklasse 1 1763 - 1763
    Phalene - Phalene
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1764 - 1764
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1765 - 1765
    Rosyjski Toy D?ugow?osy - Russkiy Toy
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1787 - 1787
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 1788 - 1789
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1790 - 1791
    Bichon a Poil Frise
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1492 - 1492
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1493 - 1493
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 1494 - 1494
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 1495 - 1496
    Gryfonik Belgijski - Griffon Belge
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1688 - 1688
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1689 - 1689
    Gryfonik Brukselski - Griffon Bruxellois
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1690 - 1690
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1691 - 1691
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1692 - 1692
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1693 - 1693
    Klasa Championów - Championklasse 1 1694 - 1694
    Lwi Piesek - Petit Chinen Lion
    PSY - RÜDEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 1716 - 1716
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1717 - 1717
    RING 7: S?dzia - Leszek Siejkowski 10:00
    Chart Irlandzki Wilczarz - Irish Wolfhound
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1861 - 1862
    Chart Perski Saluki - Saluki
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1864 - 1864
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1865 - 1865
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1866 - 1866
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa U?ytkowa - 2 1867 - 1868
    Chart Polski - Polish Greyhound
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1869 - 1869
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1870 - 1870
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 1871 - 1872
    Chart Kirgiski Tajgan
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1863 - 1863
    Charcik W?oski - Piccolo Levriero Italiano
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 1819 - 1819
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 1820 - 1822
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1823 - 1824
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 1825 - 1827
    Klasa Championów - Championklasse 1 1828 - 1828
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1829 - 1829
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 1830 - 1831
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1832 - 1833
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 1834 - 1836
    Klasa Championów - Championklasse 1 1837 - 1837
    Chart Afryka?ski Azawakh - Azawakh
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1850 - 1850
    Chart Angielski Whippet - Whippet
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1884 - 1884
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1851 - 1851
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1852 - 1853
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1854 - 1854
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 1855 - 1856, 1882
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1857 - 1858
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1859 - 1859, 1883
    Chart Hiszpa?ski - Galgo Espanol
    PSY - RÜDEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 1860 - 1860
    RING 8: S?dzia - Diana Spawin 10:00
    Chart Rosyjski Borzoj - Barzoi
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1873 - 1874
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1875 - 1875
    Klasa Championów - Championklasse 3 1876 - 1878
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1879 - 1880
    Klasa Championów - Championklasse 1 1881 - 1881
    Chart Afga?ski - Levrier Afghan
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 1838 - 1839
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1840 - 1840
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1841 - 1841
    Klasa Championów - Championklasse 1 1842 - 1842
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 3 1843 - 1845
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1846 - 1846
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1847 - 1847
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1848 - 1848
    Klasa Championów - Championklasse 1 1849 - 1849
    Beagle
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 1099 - 1100
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1101 - 1102
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 4 1103 - 1106
    Klasa U?ytkowa - 1 1107 - 1107
    Klasa Championów - Championklasse 3 1108 - 1110
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 1 1111 - 1111
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 6 1112 - 1117
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1118 - 1119
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 4 1120 - 1123
    Klasa U?ytkowa - 4 1124 - 1127
    Klasa Championów - Championklasse 4 1128 - 1131
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 1 1132 - 1132
    RING 9: S?dzia - Piotr Król 10:00
    Mastiff Tybeta?ski - Tibetan Mastiff
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 515 - 517
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 518 - 518
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 519 - 520
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 2 521 - 522
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 523 - 523
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 524 - 526
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 5 527 - 531
    Dogo Canario
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 448 - 448
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 449 - 449
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 450 - 450
    Bullmastiff
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 341 - 341
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 342 - 342
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 343 - 343
    Klasa Championów - Championklasse 1 344 - 344
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 345 - 347
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 348 - 350
    Klasa Championów - Championklasse 1 351 - 351
    RING 9: S?dzia - Ewa Buk?ad
    Affenpinscher
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 243 - 243
    Owczarek ?rodkowo-Azjatycki - Zentralasiatischer Schaferhund
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 582 - 582
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 3 583 - 585
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 586 - 586
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 587 - 589
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 590 - 590
    Klasa Championów - Championklasse 1 591 - 591
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 4 592 - 595
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 596 - 598
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 7 599 - 605
    Landseer - Landseer
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 482 - 483
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 484 - 484
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 485 - 485
    Rottweiler
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 646 - 648
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 649 - 649
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 650 - 650
    Klasa Championów - Championklasse 1 651 - 651
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 652 - 652
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 653 - 653
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 654 - 656
    Klasa Championów - Championklasse 1 657 - 657
    RING 10: S?dzia - Barbara Wójcik 10:00
    Appenzeller Sennenhund
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 245 - 245
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 246 - 246
    Entlebucher Sennenhund
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 465 - 465
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 466 - 468
    Klasa Championów - Championklasse 1 469 - 469
    Du?y Szwajcarski Pies Paster. - Grosser Schweizer Sennenhound
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 455 - 456
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 457 - 457
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 458 - 459
    Klasa Championów - Championklasse 1 460 - 460
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 461 - 461
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 462 - 462
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 463 - 464
    Berne?ski Pies Pasterski - Berner Sonnenhund
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 7 250 - 256
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 4 257 - 260
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 6 261 - 266
    Klasa Championów - Championklasse 2 267 - 268
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 269 - 270
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 6 271 - 275, 243
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 10 276 - 285
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 10 286 - 295
    Klasa Championów - Championklasse 4 296 - 299
    RING 11: S?dzia - Aleksander Skrzy?ski 10:00
    Pinczer Miniaturowy - Zwergpinscher
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 611 - 611
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 612 - 613
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 614 - 615
    Pinczer ?redni - Pinscher
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 616 - 616
    Rosyjski Czarny Terier - Tchiorny Terrier
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 6 617 - 622
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 623 - 623
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 7 624 - 630
    Klasa Championów - Championklasse 1 631 - 631
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 1 632 - 632
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 633 - 633
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 634 - 637
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 638 - 640
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 4 641 - 644
    Klasa Championów - Championklasse 1 645 - 645
    Petit Basset Griffon Vendeen - Petit Basset Griffon Vendeen
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1182 - 1182
    Klasa Championów - Championklasse 1 1183 - 1183
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1184 - 1184
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1185 - 1186
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1187 - 1187
    Basset Hound
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1096 - 1096
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1097 - 1097
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1098 - 1098
    Go?czy Polski - Go?czy Polski
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 2 1146 - 1147
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 1148 - 1149
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1150 - 1151
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 4 1152 - 1155
    Klasa U?ytkowa - 2 1156 - 1157
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 1158 - 1158
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 5 1159 - 1163
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1164 - 1165
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 4 1166 - 1169
    Klasa U?ytkowa - 1 1170 - 1170
    RING 12: S?dzia - Grzegorz Weron 10:00
    RHODESIAN RIDGEBACK - RHODESIAN RIDGEBACK
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 1197 - 1199
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1200 - 1201
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1202 - 1203
    Klasa Championów - Championklasse 3 1204 - 1206
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 1207 - 1210
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1211 - 1212
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 4 1213 - 1216
    Klasa Championów - Championklasse 2 1217 - 1218
    Alpejski Go?czy - Alpenlandische Dachsbracke
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1094 - 1094
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1095 - 1095
    Dalmaty?czyk - Dalmtinac
    PSY - RÜDEN
    Klasa Championów - Championklasse 2 1133 - 1134
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 6 1135 - 1140
    Klasa Championów - Championklasse 3 1141 - 1143
    Go?czy Lucere?ski - Luzerner Laufhund
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1145 - 1145
    Go?czy Schillera - Schillerstovare
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 1171 - 1171
    GO?CZY S?OWACKI - Slovensky Kopov
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1172 - 1172
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1173 - 1173
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1174 - 1174
    Go?czy Szwajcarski - Go?czy Szwajcarski
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 1175 - 1175
    Go?czy Berne?ski - Berner Laufhund
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1144 - 1144
    Porcelaine - Porcelaine
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa U?ytkowa - 1 1188 - 1188
    Posokowiec Hanowerski - Hannover'scher Schweisshund
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 1196 - 1196
    Posokowiec Bawarski - Bayrischer Gebirgsschweisshund
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1189 - 1189
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1190 - 1191
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1192 - 1192
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1193 - 1193
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1194 - 1194
    Klasa U?ytkowa - 1 1195 - 1195
    Ogar Polski
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1176 - 1176
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1177 - 1177
    Klasa U?ytkowa - 1 1178 - 1178
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1179 - 1179
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1180 - 1180
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1181 - 1181
    RING 13: S?dzia - Janusz Sajnóg 10:00
    Ma?y Munsterlander - Kleiner Munsterlander Vorstehh
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1219 - 1219
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1220 - 1220
    Pointer - English Pointer
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1221 - 1221
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1222 - 1222
    Seter Angielski - English Setter
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1223 - 1223
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 1 1224 - 1224
    Seter Irlandzki - Irlandischer Setter
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1225 - 1226
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 1227 - 1229
    Klasa U?ytkowa - 1 1230 - 1230
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 1231 - 1231
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 1232 - 1235
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1236 - 1236
    Klasa Championów - Championklasse 1 1237 - 1237
    Seter Irlandzki Czerwono-Bia?y
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 1238 - 1239
    Klasa Championów - Championklasse 1 1240 - 1240
    Seter Szkocki Gordon - Gordon Setter
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1241 - 1241
    Klasa Championów - Championklasse 1 1242 - 1242
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1243 - 1243
    Klasa Championów - Championklasse 1 1244 - 1244
    Spaniel Breto?ski - Epagneul Breton
    PSY - RÜDEN
    Klasa U?ytkowa - 1 1245 - 1245
    Wy?e? Czeski Szorstkow?osy - Drahthaariger Deutscher Vorste
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1246 - 1246
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 1 1247 - 1247
    Wy?e? Niemiecki Krótkow?osy - Deutscher Kurzhaariger Vorsteh
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1248 - 1249
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 1250 - 1251
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 1252 - 1254
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 1255 - 1256
    Wy?e? Niemiecki Szorstkow?osy
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1257 - 1257
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1258 - 1258
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1259 - 1259
    Wy?e? W?gierski Krótkow?osy - Ungarischer Vorstehhund
    PSY - RÜDEN
    Klasa U?ytkowa - 1 1272 - 1272
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1273 - 1273
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1274 - 1274
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1275 - 1275
    Wy?e? W?oski Krótkow?osy - Italian Pointing Dog
    PSY - RÜDEN
    Klasa U?ytkowa - 1 1276 - 1276
    Wy?e? w?oski szorstkow?osy - Spinone Italiano
    PSY - RÜDEN
    Klasa Championów - Championklasse 1 1277 - 1277
    Wy?e? Weimarski Krótkow?osy - Weimaraner Langhaarig
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 1260 - 1260
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1261 - 1261
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 1262 - 1262
    Klasa Championów - Championklasse 1 1263 - 1263
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 1264 - 1267
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 1268 - 1268
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 1269 - 1271
    RING 14: S?dzia - Ligita Zake 10:00
    Nowofundland - Neufundlander
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 536 - 536
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 6 537 - 542
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 5 543 - 547
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 548 - 549
    Klasa Championów - Championklasse 2 550 - 551
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 552 - 553
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 6 554 - 559
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 5 560 - 564
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 4 565 - 568
    Klasa Championów - Championklasse 2 569 - 570
    Bernardyn D?ugow?osy - Bernhardiner Langhaarig
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 1885
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 247 - 247
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 248 - 248
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 249 - 249, 592
    Bokser Pr?gowany - Deutscher Boxer
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 300 - 302
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 303 - 303
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 304 - 304
    Klasa Championów - Championklasse 2 305 - 306
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 307 - 308
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 309 - 309
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 310 - 311
    Klasa Championów - Championklasse 1 312 - 312
    Bokser ?ó?ty - Deutscher Boxer Gelb
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 313 - 313
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 314 - 314
    Klasa Championów - Championklasse 1 315 - 315
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 316 - 317
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 318 - 319
    Klasa Championów - Championklasse 2 320 - 321
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 1 322 - 322
    RING 15: S?dzia - Zbigniew Ostrowski 10:00
    Dog Niemiecki-Arlekin-Czarny - Deutshce Dogge Schwarz-Geflekt
    PSY - RÜDEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 399 - 399
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 400 - 401
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 402 - 403
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 404 - 406
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 407 - 408
    Klasa Championów - Championklasse 2 409 - 410
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 411 - 411
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 3 412 - 414
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 2 415 - 416
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 417 - 418
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 419 - 421
    Klasa Championów - Championklasse 3 422 - 424
    Dog Niemiecki-B??kitny - Deutsche Dogge Blau
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 425 - 425
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 426 - 426
    Klasa Championów - Championklasse 2 427 - 428
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 429 - 432
    Klasa Championów - Championklasse 2 433 - 434
    Dog Niemiecki-Pr?gowany-?ó?ty - Deutsche Dogge Gelb-Gestromt
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 4 435 - 438
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 439 - 439
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 440 - 442
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 443 - 443
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 5 444 - 447, 1576
    Dog Argenty?ski - Dogo Argentino
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 393 - 393
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 394 - 394
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 2 395 - 396
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 397 - 397
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 398 - 398
    Dogue de Bordeaux - Dogue de Bordeaux
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 451 - 451
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 452 - 452
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 453 - 453
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 454 - 454
    Fila Brasileiro - Fila Brasileiro
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 470 - 470
    RING 16: S?dzia - Jan Gajewski 10:00
    Buldog Angielski - Bulldog
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 323 - 326
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 327 - 329
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 330 - 332
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 333 - 333
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 5 334 - 338
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 339 - 340
    Owczarek Kaukaski - Kaukasischer Schaferhund
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 571 - 571
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 572 - 572
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 573 - 575
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 576 - 576
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 577 - 579
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 580 - 581
    Doberman
    PSY - RÜDEN
    Klasa Szczeni?t - Jungstenklasse 1 372 - 372
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 373 - 375
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 2 376 - 377
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 2 378 - 379
    Klasa U?ytkowa - 1 380 - 380
    Klasa Championów - Championklasse 3 381 - 383
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 384 - 386
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 3 387 - 389
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 390 - 390
    Klasa Championów - Championklasse 2 391 - 392
    Hovawart
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 471 - 473
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 474 - 474
    Klasa Championów - Championklasse 1 475 - 475
    Klasa Weteranów - Ehrenklasse 1 476 - 476
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 4 477 - 480
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 481 - 481
    Anatolian
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 244 - 244
    RING 17: S?dzia - Ma?gorzata Ha?as 10:00
    Mastiff Angielski - Mastiff
    PSY - RÜDEN
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 508 - 508
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 509 - 509
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 510 - 512
    Klasa Championów - Championklasse 2 513 - 514
    Mastif Hiszpa?ski - Mastif Espanol
    PSY - RÜDEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 1 501 - 501
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 502 - 502
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa M?odzie?y - Jugendklasse 3 503 - 505
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 506 - 506
    Klasa Championów - Championklasse 1 507 - 507
    Mastino Napoletano
    PSY - RÜDEN
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 532 - 532
    SUKI - HÜNDINNEN
    Klasa Baby - Gebrauchshundklasse 1 533 - 533
    Klasa Po?rednia - Mittelklasse 1 534 - 534
    Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 535 - 535
    Dla ras Tosa-Inu, Pies z Majorki - Ca de Bou, Cane Corso - Cane Corso i Leonberger informacje na stronie Organizatora.

    *dok?adna godz. zako?czenia nie zosta?a podana,
    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.

  • Wystawa Specjalna o Puchar ?wiata Alianz Canine Worldwide ?owicz 2012 - 07-04-2012
    Nazwa: Wystawa Specjalna o Puchar ?wiata Alianz Canine Worldwide ?owicz 2012
    Lokalizacja: ?owicz - park B?onie - ?w. Floriana
    Kategoria: Wystawy/Imprezy
    Data: 26 05 2012 10:00 - 26 05 2012 17:00
    Opis: Termin zg?osze?:
    10.05.2012r.

    Obsada s?dziowska:
    owczarki niemieckie -  Jose Antonio Pineda Martinez (Hiszpania)
    pozosta?e rasy -  Johny Lochs (Niemcy),  Marcin Matuszak (Polska)


    Psy mog? by? zg?aszane do nast?puj?cych klas:
    a) klasa baby - dla psów w wieku 3-6 miesi?cy w dniu wystawy,
    b) klasa szczeni?t - dla psów w wieku 6-9 miesi?cy w dniu wystawy;
    c) klasa m?odzie?y - dla psów w wieku 9-18 mies. w dniu wystawy
    d) klasa po?rednia - dla psów w wieku od 15 do 24 miesi?cy
    e) klasa otwarta - dla psów w wieku min.15 mies.
    f) klasa championów - dla psów z tytu?em championa krajowego lub mi?dzynarodowego
    g) klasa weteranów - dla psów w wiekuj min. 8 lat
    h) klasa u?ytkowa - dla psów w wieku min. 15 mies. , które s? psami pracuj?cymi w s?u?bach mundurowych, ekipach ratowniczych, s? psami asystuj?cymi niepe?nosprawnym, etc. Do zg?oszenia nale?y do??czy? stosowny dokument potwierdzaj?cy, ?e pies regularnie pracuje.
     
    Ponadto psy mo?na zg?asza? dodatkowo do konkurencji:
    - Konkurencja Par Hodowlanych ? pies i suka tej samej rasy, nale??ce do tego samego w?a?ciciela;
    - Konkurencja Hodowlana ? grupa 3 do 5 psów tej samej rasy, bez rozró?nienia p?ci, wyhodowanych przez t? sam? osob? (ten sam przydomek hodowlany). Psy nie musz? by? w?asno?ci? tej osoby;
    - Konkurencje Potomków? ojciec lub matka, z co najmniej 3 a maksimum 5 swoich potomków; W konkurencjach hodowlanych nie mog? bra? udzia?u baby i szczeni?ta. Psy bior?ce udzia? w konkurencjach hodowlanych, musz? by? wcze?niej wystawiane w jednej z klas wystawowych.
    Ch?? startu w tych konkurencjach wraz z wykazem zg?aszanych psów prosimy do??cza? do zg?oszenia na wystaw?.

    UWAGA: Wszyscy wystawcy zobowi?zani s? do pozostania na terenie wystawy do ko?ca jej trwania.
    Psy z kopiowanymi uszami i ogonami nie mog? bra? udzia?u w wystawie.

    *prosimy o dok?adne potwierdzenie ewentualnych uaktualnie?/zmian u Organizatora.